Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez igaz? Többször hallottam,...

Schvarcz Zoé kérdése:

Ez igaz? Többször hallottam, hogy a macska ivartalanítás után rosszkedvű, életkedvű

Figyelt kérdés
Szerintetek ez igaz , mert én is szeretném ivartalanítani a cicám .
2017. máj. 12. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Többször is hallottam, hogy az embereket elrabolják az ufok... De attól még nem lesz igaz.

Maximum egy-két napig a műtéttől, ha kandúr, akkor addig sem.

2017. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek (lányok) sokkal virgoncabbak azóta, rengeteget játszanak és sokkal bújósabbak azóta.
2017. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem hallottam ilyenről, és nem is tapasztaltam sem a saját cicáimon, sem másokén.

Inkább az lehet, hogy a cica felnőtt lett, ilyenkor már lustábbak, kevésbé játékosak, mint kölyökkorban, de ez nem függ össze az ivartalanítással.

2017. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
az en bakmacskam ongyilkos lett sajnos
2017. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
amint lehetett ivartalanítottam a kandúromat és hát, így két év után is még mindig olyan, mint egy kölyökmacska egy felnőtt macska ügyességével :D
2017. máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Enyéim is ivartalanok. Játékosak jó kedvüek.
2017. máj. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, az enyémek is ivartalanítottak, és nagyon jópofa, játékos macskák, imádom őket.

A műtét után 1-2 napig tényleg bágyadtak, de az nyilván csak az altató hatása, illetve lányoknál egy invazív műtétről van szó. Utána ugyanolyanok, mint voltak.

2017. máj. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!