Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elutazunk és pár napig kiscicá...

Elutazunk és pár napig kiscicámra más fog vigyázni. Mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kiscicám 11 hetes 3 hete van nálunk. Már megszokott itt szerencsére és szobatiszta is lett viszont váratlanul el kell utaznunk és így egy ismerős vigyáz majd a kiscicára.

Nem tudom higy fogja viselni nagyon aggódok.

Amit vinnénk azok a játékai meg a cicaalom illetve a szállító box.

Kis ágya van de nem használja. ..


Az is esélyes gondolom hogy mivel még pici az új helyen nem az alomba fog pisilni kakilni?

Van macska menta spray azt is vigyük?

Alapból nem rongál semmit. Remélem ott sem fog.


Köszi a válaszokat tanácsokat :)

Perzsa cicáról van szó.


2017. máj. 13. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

A cicák nem szeretik a változásokat, lehet, hogy nem fog neki tetszeni, de bele nem fog pusztulni.

Ha nyugalma van és meg van neki mutatva az alom, akkor ott fogja végezni a dolgát, nyugodj meg!

Viszont kösd a az illető lelkére, hogy ajtó ne maradjon nyitva mert meglép, aztán nem talál vissza és esetleg erkélyre se engedje ki, mert leesik.

Vigyázzon hova lép a cicaszitter, mert ezek szeretnek láb alatt lenni és könnyű rálépni az ilyen picikékre, aztán annyi neki.

Tejet én nem adnék neki, a bolti tiszta műanyag, a házi meghajthatja.

Reméljük minden rendben lesz!

2017. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
teged el fog felejteni mire visszamesz, a macskak gyorsan felejtenek.
2017. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp a macskát viszitek oda, nem tud a cicaszitter menni a cicához néha?

Van más háziállata? Mert akkor érdekes lesz.

Nem biztos, hogy lesz baj a szobatisztasággal.

Az a baj, hogy most már valamennyire megszokott nálatok, erre átviszitek egy új lakásba, aztán ha hazajöttök vissza. Jobb lenne, ha a szitter menne a macskához.

Tényleg ne engedje ki se ajtón, se ablakon. Lakásban él? Emeleten? Van valami szúnyogháló az ablakon, ha szellőztet? Ki ne essen a macska.

Ami jó lehetne:

[link] leírás

[link] itt a legolcsóbb

Van hozzá spray is az olcsóbb.

Reménykedjünk, hogy a kiscicák még rugalmasak ehhez a sűrű változáshoz.

2017. máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos ő nem tud jönni mindenképp mi visszük. O az egyetlen aki tud rá vigyázni így nincs más mód. Viszont nagyon lelkiismeretes és volt már cicája.


Én is pont azért aggódom mert épp hogy csak megszokott nálunk és most ez az 5 nap nem a legjobbkor jön. .. viszont munka miatt kell utaznom és sajnos muszáj. Próbáltam átszervezni későbbre de nem lehetett...


A cicaszitternek kutyája van viszont kinti, be nem jár. Kertes házuk van viszont mondtam neki ki nem engedheti semmiképp.


Köszönöm a válaszokat. Nagyon remélem hogy minden rendben lesz imádom a picit és nagyon féltem is.

2017. máj. 13. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Vigyél vele egy pólót, amin a te szagod van, vagy valami textilt, ruhát, amit nem sajnálsz!
2017. máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!