Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tescos alutasakos az milyen...

Tescos alutasakos az milyen minőségű?

Figyelt kérdés
A tesconak van egy sajátmárkás terméke ami nem tűnik rossznak,elvileg 44%húst tartalmaz az alutasakos és nem drága,ilyen lila zacskója van.Tesco teljes értékű állateledel felnőtt macskák számára nyúllal zselében 100 g

2017. máj. 15. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A kereskedelmi olcsó de a többi konzerv is gagyi , zselé adalék . Ez nem táplál . Jobb minőségi egy színű tápok a jók , híres jó konzervei is ritkán hasznosa, féreghajtó egyéb gyógyszerek szőrpaszták beadásakor tökéletesek .
2017. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Macskáról van szó? A 44%-os hústartalom nagyon szép lenne, de sajnos csak 4%-ot tartalmaz. 80%-a nedvességtartalom. A konzervek és alutasakosak alapjábanvéve nem a legjobbak, még egy húzós árú márkától sem. A száraztáp sokkal kielégítőbb és olcsóbb. Ténylegesen a kaját fizeted ki nem a benne lévő vizet csomagolással. Ráadásul egy jó minőségű tápból feleannyi adag is elég.


Olcsó, de jó száraztáp a Josera, Purina. Drágább, de szintén jó táp a Royal Canin. Vannak szuperprémium tápok is, ezek viszont drágák. pl. Taste of the wild, Purizon, Acana, Orijen.


Nedvestápban nem vagyok valami jártas, a royal canint és az applaws-t tudom ajánlani, ezekről tudom, hogy valóban jó minőségűek.


Zoopluson érdemes nézelődni, ott nagy kiszerelésben is megrendelhetőek a termékek. Hűvös, száraz helyen tárolva nem romlik meg.

2017. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkabb vegyel neki hill's vagy royal canin vagy animonda rafine vagy brit premium alutasakosat. Tapot is adj neki peldaul happy cat vagy brit care vagy royal canin vagy smilla.
2017. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég hihetetlen, hogy Milyen magas lenne a hús tartalma, de néha nyalánkságnak adhatod jó minöségü száraz táp mellé.
2017. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!N&D és purina one száraztápot eszik.Csak néha kap alutasakost nyalánkságnak de ez a tescos elég furcsa volt nekem hogy ennyi húst tartalmaz 100FT ért.Ahoz képest,hogy gagyi ízlett neki,de whiskast és kitekatot stb.nem fogok venni a beltartalma nulla és nagyon drágák.A tescoban a butchers konzerv az nagyon jó szerintem.
2017. máj. 15. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Én néha adok neki olyan alutasakost, rizzsel keverve
2017. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!