Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vissza jön még a macskám?

Vissza jön még a macskám?

Figyelt kérdés
Még nem tartottam macskát és nem tudom hogy az enyém hol van de nagyon félek. Már szinte majdnem egy hónapja nem láttam. Szomszédban se sehol! Lehet elment csavarogni? Fiú macska. De ennyi időre még sose ment el! Vagy elütötte egy kocsi??? Remélem nem!!! Nagyon hiányzik!!

2017. máj. 15. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ivaros fiú macska (kandúr) a szabadban? 1 az 50-hez az esélye hogy valaha visszatér hozzád (azt is csak azért mert éhes és éppen nincs tüzelő nőstény)

A fiú macskák jelölgetnek,párzanak. Elüthette az autó,széttéphette egy másik kandúr vagy megmérgezhették.

2017. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 hónap után kicsi az esély hogy visszatér de ha mégis felbukkan vidd el ivartalaníttatni hogy ne csavarogjon el.
2017. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
ivartalanitani kellet volna akkor nem lenne ez
2017. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17%
mar nem el csori
2017. máj. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!