Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskam teljesen kivakarta...

A macskam teljesen kivakarta az allanal a szoret es meg ugy se hagyja abba a vakarodzast. mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem eszre h a cicam teljesen kivakarta az allanal. Nagyon megijedtem nem tudom mi lehet a baj teljesen benti tiszta cica. Esetleg hazahozhattunk kintrol valamit? Vagy gondoltunk allergiara is mert most valami uj szarazat adunk neki meg kitekat alutasakot. Szereztem neki mutet utani gallett mert ha azt felhelyezem akkor nem ferne hozza a sebehez amit meg betadinnal esetleg bekennek. Barkinek velenye mit tehetnek vagy mi lehet?
2017. máj. 15. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy allergia. A kitekat egy kalap kaki, normális tápot vegyetek neki.
2017. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi is az allergiara gondoltunk eleg erosen. Meg volt egyszer h csirkes etelt adtunk neki es en ugy tudom h a csirke eleg allergen tud lenni legalabbis ismerosunk kutyaja a csirke miatt volt allergias. Mindenesetre amit most kap azt felrerakjuk es adunk neki mast meg rarakjuk a gallert es csak etetesnel vesszuk le h betudjon gyogyulni a seb. Azt is eszrevettuk egyebkent h nagyon sokat mosakszik
2017. máj. 15. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet allergia, atka, rüh, bármi. Én azt ajánlom, vidd el állatorvoshoz, hogy nézze meg. Illetve tápból hypoallergént javaslok, pl halasat vagy nyulasat, lehetőleg gabona menteset és sok vitamint tartalmazzon.

Táp mellé halat, marha vagy nyúlhúst, akár nyersen. De a dokitól is kérd ki a véleményt.

Jobbulást a cicának!

2017. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól van valószínűleg, hogy műanyag tálból eszik. Az okoz ilyen bőrproblémákat, kifejezetten az állon. Nem betadin kell rá, mert ha jól emlékszem, az akne, és ez kifejezetten bőrbetegség.

Állatorvossal kéne megnézetni.

2017. máj. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat:)

Utolso: nem hinnem mert nem eszik muanyag talbol,minden talja porcelanbol van

2017. máj. 16. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!