Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy etessem a 3 hetes kiscic...

Hogy etessem a 3 hetes kiscic ha nem iszik az üvegből?

Figyelt kérdés

Sziasztok a cicám 3 hete szült es tegnap eltünt szerintem megölte valami.Vettem tápszert a kiscicának meg ilyen itató mint a cumis üveg

Nem iszik belőle..ha tudom bele nyomom kicsit a szájába de azt is alig engedi

Mit csináljak?masik anyukát nem találtam neki a környéken


2017. máj. 16. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Fecskendő, pipetta
2017. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt, hogy valami puha pokrócba becsavarod, mint egy kis burritot, csak a feje lógjon ki. Ez komfort érzetet ad neki. Hason legyen, amikor eteted, semmiképp se háton. Próbálgasd egy óránként, előbb utóbb ha éhes, kénytelen lesz enni. Kb 4-5 hetesen megpróbálhatod átszoktatni tápra. Addig még azért kéne ennie tápszert.
2017. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
van az a műanyag fecskendő szerűség, amit a kisgyerekeknek való folyékony gyógyszerekhez szoktak adni, (pl.: nurofen babáknak való). De lehet, hogy külön is lehet venni a patikában ilyet.
2017. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!