Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ideiglenes befogadó szeretnék...

Ideiglenes befogadó szeretnék lenni, mit kell tennem ez ügyben?

Figyelt kérdés

Szeretnék építtetni egy kennelt cicák részére. Kutyát nem szeretnék, mert a miénk is folyton ugat és nem akarok a szomszédoknak kellemetlenséget.

Ha kész a kennel, mik azok, amiket be kell tartanom pl. mennyiszer kell foglalkozni velük, milyen minőségű eledelt kell adni stb?

Kapok valahonnan támogatást pl. élelmiszerre, vagy mindent nekem kell finanszírozni?



2017. máj. 17. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Latom rajtad hogy ingyen macskakajat akarsz szerezni a sajat macskadnak, nem fog sikerulni. Rajtad tartom a szemem.
2017. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
3 macskám van és egy 10 éves kutyám. Elég sokba vannak ők, főleg a 3 csacska, mert nemrég lett a két fiu is ivartalanítva, illetve bármi van viszem dokihoz őket. Folyton tályogosak, mert a szomszéd macska átjár verekedni, illetve a szeme volt begyulladva az egyik fiúnak azzal jártam még dokihoz. Hidd el van pénzem, de mikor a saját macskáim ennyibe vannak, lehet épp még 5 macska már sokba lenne nekem is, viszont annyi ideiglenes befogadóra váró macska van a menhelyeken, hogy már nem bírom tétlenül nézni. Nagyon nagy udvarunk van, simán elférne pár kennel.
2017. máj. 17. 10:27
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyilván egy macska nem okozna nekem anyagi terhet, de 5-6 plusz macska már igen. Ezért kérdeztem, mert akkor annyit fogadok be, amennyire a keretem futja.
2017. máj. 17. 10:34
 4/10 anonim ***** válasza:
A Cicamento Angyalok oldalan mar tobbszor lattam,hogy keresnek kiado helyet a cicaiknak.Esetleg vedd fel veluk a kapcsolatot.
2017. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb állatvédő egyesület finanszírozza az ideiglenesen befogadott állatok ellátását.

Persze néha előfordul, hogy üres a kassza és nem tudnak ebben segíteni.

Ezt velük kell leegyeztetned.

2017. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg az is előfordul, hogy nálad kell maradjon annak, amit befogadsz... És ott maradsz a plusz kaja stb költséggel, mert ugye azt már nem állják.
2017. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenes befogadónak cicát általában csak lakásban tartásra szoktak kiadni.
2017. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb menhely valóban olyan befogadót keres ahol bent lehet a cica így megfelelően szocializálódhat,esetleg felépülhet a betegségéből.Általában ivartalanítási kötelezettséggel és tartással adnak csak örökbe,így az ideiglenes befogadó is csak bent tarthatja a cicákat.
2017. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Te gyakorlatilag egy magán menhelyet szeretnél létesíteni...

Az ideiglenes befogadás nem azt jelenti, hogy az udvaron kennelben tartasz cicákat, hanem azt, hogy ugyanúgy tartod, mintha a sajátod lenne, csak éppen átmenetileg (vagy nem, mert felnőtt cicát nehéz örökbe adni, így gyakran marad az ideiglenes befogadónál).

Nekem van idi cicám, néha kapok élelmiszert (főleg, ha ilyen adományt kap a szervezet, akiktől befogadtam őket), állják az állatorvosi költségeit, de nagyjából a fele annak, amennyiben van. Ugyanúgy tartom, mint a saját macskáimat, nem teszek különbséget köztük.

2017. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2017. máj. 20. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!