Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb.6 hetes kiscicám túlságosan...

Kb.6 hetes kiscicám túlságosan is eleven. Mi lehet a baja? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ha meg akarom simogatni, abban is csak a játékot látja, mindig odakap és sokat harap. Ölben nem szeret lenni, és egész nap csak rohangál, keveset alszik. Tegnap hoztam haza, de már tegnap este is nagyon játékos volt. Ja és inni meg nem nagyon iszik. Egészséges ez?
2010. máj. 16. 17:04
 1/10 anonim válasza:
az hogy eleven és játékos az nem baj,nekem az 1 hónapos macskám a legnagyobb fát probálta még anno megmászni,aztán meg fenn akadt,szóval alig bírtuk leszedni és nem tanult a leckéből legalább még 3* eljátszotta,még nagyon kicsi ezért olyan játékos,van olyan cica aki még 1 évesen is olyan mint valamai kis pár hónapos lenne.MIndig legyen kirakva tiszta és friss víz és még tejet is adhatsz neki,szóval azért figyeld hogy igyon.De nem baj,de a folyadék az fontos.Te biztosítsd hogy legyen innivalója,ő meg ha úgy érzi majd iszik,meg oda is viheted és bele nyomhatod kicsit a fejét,de tegyél neki tejet is.
2010. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Magától nem nagyon iszik, fecskendőbe vizet, később tejet szívtam fel, és úgy itta. Túl fiatal még?
2010. máj. 16. 17:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne baj???Teljesen normális,hogy ilyen szeleburdi és játékos,legalábbis sztem...,akkor gondolhatnál bajra ha csak egész nap gubbasztana valahol és mindig csak aludna!Örülj,hogy ilyen és foglalkozz vele sokat!!Ha nagyobb lesz akkor változni fog úgyis, és éli az életét...,már nem lesz ennyire szeleburdi!
2010. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 hell-ikon ***** válasza:

Olyan nincs, hogy egy kismacska túlságosan eleven;):D Ez teljesen normális.

Az lenne a baj, ha nem volna az, mert akkor az valami betegségre utalna.


A macskák egyébként nagyon kevés folyadékkal beérik (felnőtt macska például 2 napig elvan annyi "folyadékkal" amennyi a konzerv kajában van.)


Az, hogy a kismacskádnak mennyi elég, azt ő tudja a legjobban. Ha látod, hogy iszik (még ha szerinted keveset is) akkor minden rendben van. Ő tudja mennyi neki az elég.


A lényeg, hogy mindig legyen számára elérhető friss víz, hogy bármikor amikor szükségét érzi tudjon inni. Külön teljesen felesleges itatnod.

2010. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor így már meg vagyok nyugodva!

Köszönöm a válaszokat! (:

2010. máj. 16. 17:45
 6/10 anonim válasza:
nekem is ilyen volt még kölyök korában. :) simizni nem lehetett, csak "harcolni" vele, azt mindig imádta, sokszor ő kergetett engem. :D most már 2 éves de még mindig ilyen, bár néha tűri a simogatást is. :D de amúgy még mindig nagyon játékos, szerencsére. :) remélem jó ideig az is marad.
2010. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem jó tejet adni a macskáknak különösen ha kicsik.Fosni fog töle,árulnak kifejezetten macska tejet pl,a Futterhausban,add neki azt biztos szeretni fogja.
2010. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :-)
2010. máj. 18. 12:07
 9/10 anonim válasza:
A házi tej is jó csak forralva,az hogy játékos normális,nekem 2 éves lesz a macskám és olyan mint egy rossz gyerek,elbújik és amikor pont sietnék elűugrik rá a lábamra és rátekeredik majd a hátsó lábával rugodni kezd óvatosan.Szóval a játékosságával semmi baj.
2010. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
először megijedtem, hogy "úristen, az én természetemhez ilyen eleven macska", de most már tudom, hogy nincs gond :D
2010. máj. 19. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!