Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Hozzánk került egy fiatal,1év körüli anyamacska.Előző lakhelyén bánthatták,mert sok időbe telt,mire engedte magát megsimogatni.1 hete sikerült megfogni,elvittük állatorvoshoz.Gyanítottuk,és az orvos megis erősítette,hogy vemhes.Az orvos már nem vállalta a műtétet,mivel közel a szülés(1,5-2hét van még vissza).Ma reggel észrevettem,hogy fehér váladék van a nemiszervénél,most pedig víz szerű cseppeket hagy maga után.Állatorvos délután rendel.Normális fialás előtt vagy valami gond van?
2017. máj. 19. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Magzatvíz. Megindul a szülés.
2017. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a kölykök burokban születnek,tehát magzatvíz nem lehet szerintem.Vagy mégis?Semmi egyéb tünetet/furcsaságot nem vettem észre rajta.
2017. máj. 19. 17:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazad van,tényleg fialni fog.Remélem nem lesz semmi gond,mert az emlői még nincsenek megdagadva. :S
2017. máj. 19. 20:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!