Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kis cicám nehezen széklettel...

A kis cicám nehezen széklettel és sír közben milyen gyógyszert javasoltok neki?

Figyelt kérdés
2017. máj. 19. 16:10
1 2
 1/19 pklaci4 válasza:
0%
szegény :( ilyen téren sok tapasztalatom nincs annyit tudok hogy a tej szereti meghajtani a cicát lehet valami olyat evett amit nem bír megemészteni és ki szedné belőle, kenyeret viszont soha ne adj neki mert férges lesz mint ahogy W.iskas kaját se mert annyi bent a színezék hogy csak rosszul lesz a macska jobban jársz a no name kajákkal
2017. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos.
2017. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Kinti vagy benti?

Mennyi idős?

Mit kap enni?

2017. máj. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem sok állatorvos van, úgyhogy vidd oda és megmondja.
2017. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorikerdesek oldalon olvashato valaszok alapjan nem kezelunk otthon semmilyen allatot gyogyszeresen. Allatorvoshoz kell vinni, es o majd ad gyogyszert.
2017. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom.... Állatorvos, sürgősen! Nem csak attól lehet ez hogy emészthetetlent evett, sokkal nagyobb baj is lehet. Az meg hülyeség hogy a cica a kenyértől lesz férges.
2017. máj. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Orvos kell , lehet a húgyút elkövesedett stb . Ezt a fertőzés súlyosbítja , amikor macska sír ott baj van . Jobb táplálás és felügyelet kell mert ebbe sokan elpusztulnak .
2017. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen egyetértek az előzővel. Amikor egy macska sír, akkor már nagyon szenved.
2017. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos kell, nem gyógyszer. (Ha gyógyszer is kell, akkor majd ő ad neki).
2017. máj. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban székrekedés, akkor átmenetileg segít a szőroldó paszta, mert lazítja a székletet. Erre a célra csak átmenetileg! Ha székrekedés, akkor meg kell változtatni a tápját, mert ez nem jó neki.


Viszont én látatlanban nem tudom megmondani, hogy tényleg székrekedés-e, és mondjuk nem evett-e meg valamit, amit nem kellett volna, és mondjuk bélcsavarodást okozhat, bár annak szerintem más a tünete. És nem tudom, van-e más panasza.


Az a legjobb, ha állatorvoshoz viszed, és egyben etetési tanácsokat is kaphatsz.

2017. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!