Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van akinek az olcsóbb tápoktól...

Van akinek az olcsóbb tápoktól beteg lett a cicája?

Figyelt kérdés
Pl: whiskas, friskies, kitekat, darling stb?

2017. máj. 19. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, fiú cicámnak 2x is húgyköve és húgycsőgyulladása volt. Állatorvos azt mondta, hogy a táptól van, ne adjunk neki ilyeneket. Azóta Brit care-t eszik, 3 éve semmi baja.
2017. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy középkategóriás táptól kivörösödött a fekete szőre, egy másiktól pedig rosszak lettek a vérképének egyes értékei. Azóta könnyen emészthető gyógytápot kap.
2017. máj. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mi a véleményetek a Visán Optimanova tápról? Az elég jó minőségű? Vagy a Happy Cat Supreme?
2017. máj. 19. 17:53
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetleg Brit Premium Steril?
2017. máj. 19. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elsőt nem ismerem, de leírás alapján jónak tűnik. A Happy cat és a Brit premium kb hasonló kategória, happy cattel nem etettem, a brit premiumot nem igazán szerették, de ezenkívül nem volt vele probléma.
2017. máj. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én macskám fogköves lett és emiatt begyulladt az ínye, vérzett neki és nem volt hajlandó enni, egy két foga ki is hullott (whiskas).


Mondjuk ez az én hibám, utána se néztem soha ezeknek. Állatorvos mondta, hogy ezért. Én happy catet veszek neki pont, és nincs több alutasak, csak rendes hús (nyesedék). Azóta semmi baja. Még a kakija is jobb, kevésbé büdös.

2017. máj. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2017. máj. 20. 12:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távon nem ajánlott ilyenekkel etetni!

Az egyik macskámnak fogköve és hugyköve is lett ezektől a sz@roktól.Anyám macskája az egyik 12 éves és nagyon rozoga nem így kellene kinéznie,a másik még fiatal,de már most undorító büdös a szája, és most váltunk royal caninra.

Az én macskám 5 éves szép dús szőre van szája nem büdös teljesen egészséges és N&D tápot eszik.Szóval ennyit jelent mivel etet az ember.

Ja,és néha husit is kapnak:)

2017. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!