Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem rég született 7 db kismacs...

Nem rég született 7 db kismacskánk, de mindenki a rokonok közül mondja hogy ássam el őket de nekem nincs szívem megtennem elég állatbarát vagyok mit lehet ne velük csinálni ha egy kicsit nagyobbak lesznek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 19. 21:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítani az anyát, elajándékozni a kölyköket.
2017. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha állatbarát vagy, akkor ideje ivartalanítod az anyacicát, hogy ne szülessen több felesleges kiscica. Már beszélhetsz is az állatorvossal, hogy adjon időpontot, és ha már nem szoptatja a kicsiket, viheted műteni.

A kiscicákat pedig ajándékozd el. Hirdesd minden lehetséges helyen, fotókkal őket. Jófogás, facebook például. Legkorábban 8 hetesen adhatod oda, addig legalább kétszer kapjanak féregtelenítőt.

2017. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Akkor most tisztázom mert látom hogy nagyon félerértések vannak,kedves második hozzászólónak üzenem nem akarom megölni éppen ellenekezőleg hogy a körülöttem élő emberek mondják hogy amikor megszületnek ássam el,de én gyűlölöm az állatkínzókat/gyilkosokat,ezért is kértem tanácsot hogy mi legyen velük!
2017. máj. 19. 22:21
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Felelőtlen állattartó voltál és vemhes lett a macskád. Az a minimum, hogy amég kell felneveled a kölyköket utána pedig elajándékozod/keresel új gazdát nekik és közben ivartalaníttatod az anya macskát.
2017. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
de nem szeretném ivartalanítani,fogamzásgátlón gondolkodom hogy lehet hogy az kénem mert ha netán még is szeretnék kismacskákat az ivartalanítás miatt már nem lehet
2017. máj. 19. 22:53
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy mégis szeretnél kismacskát? Minek? Ezeknek se tudsz megfelelő ellátást nyújtani, gazdát találni. Azt mondtad nem támogatod az állatkínzást. Nos ez konkrétan az, hogy te önzőségből szeretnél magadnak egy teljesen fölösleges alom kölyök macskát. Azokkal majd mit fogsz kezdeni? Amelyik elviszik azt elviszik a többit pedig elásod rokonaid javaslatára? Vagy nyugodtan kóboroljanak hátha valaki eteti őket és nem halnak éhen?
2017. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, ha kismacskát szeretnél nézz körbe a neten, minden második poszt a falamon konkrétan ingyen kölyök macska, ezerféle színben. Egyébként is, hova akarod szaporítani a cicákat, mikor a rokonaid élve elásnák a kicsiket?! Ilyen helyen az ivartalan felnőtt macskámat is félteném.


Évi 10-20 macskával szaporodna az az állomány, akit aztán majd dobozban, gyulladt szemmel, férgesen kib..sztok az út szélére, ha már meguntad a "cuki" korszakát, hogy még örökbe adni se lehessen időben normálisan. Ezért szaporítanád a macskádat, akinek egyébként a párzás rettenetesen fájdalmas is?? De úgy gondolod így nem kínzás?


Komolyan, Magyarországon szánalmas az átlagos állattartás, csak egy kicsit gondold már végig az egészet könyörgöm.

2017. máj. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"Meg akarja őket ölni..talán élve elásni.Mit nem lehet ezen érteni?"


Látom továbbra sem peeszélni és érteni matyar.

Azt írja hogy a rokonok ezt mondják, de nincs szíve megölni. De látom 2-nél több infó már meghaladja az értelmezési puffered kereteit.

2017. máj. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező...

Te rohadtul nem vagy állatbarát! Ha az lennél, tudod milyen súlyos következményekkel jár minden felesleges alom. A macskádnak pedig nem fogod megmondani, hogy most menjen párosodni, mert te úgy döntöttél, hogy kicsiket akarsz. Bele is halhat a szülésbe, aztán meg sírsz, és áshatod el.


Tudod a hozzád hasonló "szeretem az állatokat de nem ivartalanítok, mert szeretem őket" miatt van annyi beteg, kóbor macska az utcán, jobb esetben menhelyre kerülnek. Utálom az ilyet...

Te nyomorék.

2017. máj. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem engem kell csesztetni..Eléggé felhúzott ez a kérdés.Csak ém tartom felháborítónak a rokonok viselkedését??!
2017. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!