Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskára rá lehet feküdni...

A macskára rá lehet feküdni éjjel vagy felnyivákolna?

Figyelt kérdés
Kiscicáról van szó. Estére bemegy a dobozába, de reggelre mindig az ágyon köt ki. Én meg nagyon félek, hogy egyszer álmomban ráfordulok és kilapítom.

2017. máj. 20. 01:45
1 2
 1/13 nemma ***** válasza:
70%

Nyilván felnyikkanna, de mire észrevennéd...


Amúgy milyen kérdés ez már? Szerinted miből vannak a macskák, szivacsból? :D

2017. máj. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
59%
Első válaszolóval egyetértek :D "szivacsból" XD
2017. máj. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Igen, rá lehet feküdni. Nem nyivákolna fel, mert álmában megölnéd. Szétroppantanád a bordáit, péppé nyomnád a belső szerveit, valószínű szétfolyna teljesen belülről. Milyen gonosz és kegyetlen elgondolásból tennél ilyet?
2017. máj. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

""Igen, rá lehet feküdni. Nem nyivákolna fel, mert álmában megölnéd. Szétroppantanád a bordáit, péppé nyomnád a belső szerveit, valószínű szétfolyna teljesen belülről. Milyen gonosz és kegyetlen elgondolásból tennél ilyet?


A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.

# 3/3 Időpont ma 02:30 Privát üzenet

""


De gyõkér vagy... olvasd el a szöveget rendesen.. Ha pedig "poénnak" szántad; sząr volt.

2017. máj. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze ráfeküdhetsz véletlenül, de a cica egyrészt nyávogna, másrészt védené magát. Ráadásul a cicák nem buták. Mekkora a tied? Mert már egy "kamasz" macska is elég szépen tud magára vigyázni.
2017. máj. 20. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kicsi, sajna előfordulhat. Azért ahhoz hirtelen és teljes súlyoddal rá kéne feküdnöd. Az enyém is ilyen volt és maradt is. Éjszaka fel jön. Csináltam olyan kosárszerűt birkabőrből. Most már, szigorúan azt keresi, abba alszik a fejem felett. Nagyobb, akkor ha érzi, kipattan alólad:)
2017. máj. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én macskám egy darabig rendszeresen bemászott a fejem alá. :D folyton arra keltem, hogy nem a párnámnak dőlök, hanem a hátának, és nem zavarta. Egyébként biztos, hogy előbb elmegy, minthogy ráfeküdj. Már ha mozdulsz felriad, és ha elindul felé egy nagy test, tuti arrébb mászik. Én is a macskával alszok kiskora óta és semmi baja.
2017. máj. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Megoldja,ne aggódj

.Az enyém is feljött rögtön sose feküdtem rá,egyszer fordultam rá,de felébredtem,mindig megébredek forduláskor.Gondolom ösztönösen.

De amúgy imádott az oldalamon aludni.Vagy a lábamhoz ment még. már kétéves ritkábban alszik velem,de most is megébredek

2017. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagynéném védônô és ô mesélte, hogy nem egy esettel találkozott amikor az anyuka a kisbabájára feküdt rá és a baba meghallt. Ezért én nem nagyon bízok a megérzésekben.
2017. máj. 20. 20:15
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
És szerinted egy kisbaba, aki még mászni sem tud, meg egy kiscica, aki egész nap ugrál, ugyanolyan?
2017. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!