Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a macska...

Mi a véleményetek a macska vízről?

Figyelt kérdés

Csak lehúzás vagy van értelme?


[link]


2017. máj. 20. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehúzás. A "minden szart vegyünk meg kiskedvencünknek" meg a "drága, tuti jó" gazdik lenyúlása.
2017. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A "babavízzel" egy kategóriás lehúzás.De biztos megvan a felvevőpiaca.
2017. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

- víz, amely szükségs kedvenced szervezetének, nem csak a szomját oldja -- a csapból is pont ilyen jön

- a termék kifejezetten állatok számára készült -- semmitmondó marketing szöveg

- nem tartalmaz klórt és káros rákkeltő vegyi anyagokat -- a csapvíz sem tartalmaz oldott klórt, rákkeltő anyagokat meg pláne nem

- a hozzáadott összetevők jótékonyan befolyásolják a kedvenced egészségügyi állapotát -- ha jó táppal eteted, ez meg is van oldva

- a termék mikrobiológiailag vizsgált -- pont, mint a csapvíz

- a víz állatorvosok által javasolt -- nyilván, melyik állatorvos szerint nem kell innia az állatnak?

- csökkenti a vesekövek kialakulásának kockázatát -- ami amúgy lágyvizes környékeken amúgy sem tényező, keményvizes helyeken akár tényleg jelenthet valamekkora kockázatot.


Tehát szerintem pénzkidobás.

2017. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Ugyan az mint a cica/kutyus tej. Lehuzas a javabol.
2017. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ihatom a csapvízet a macska nem? Xdd
2017. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
A giccsek és kacatok között a táplálásban is létrejött egy felesleges sznob táplálék kategória . A konzervek ,pástétomok , sajtkrémek , öntetek felesleges és többségében ártalmas termékek .
2017. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vicc az egészXD
2017. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem teljesen bejött a taurinos változata. Egészségesebb mint a energiaital, és ugyanúgy felpörget. :) Edzéshez jó.

A macskám nyilván normális vizet kap. :P

2017. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!