Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Permetein mérgezést kapott a...

Permetein mérgezést kapott a macskám. Mi lesz vele?

Figyelt kérdés

Elvittük már dokihoz,délbe.

3 szurit kapott

K vitamin,

Valami nyugtató félét

És még valamit,aminek nem emlékszem a nevére,de azthiszem akkor használják ,ha nem akarják hogy leálljon a szived

30 percet pihent kb

Most is fekszik,rágatózik,igaz nem olyan vészes mint délelött.

Valakinek tapasztalatok?

Mit tehetek még érte?

:'(



2017. máj. 20. 15:02
 1/2 A kérdező kommentje:
*permetrin
2017. máj. 20. 15:05
 2/2 Kata-92 ***** válasza:
Nekem megmérgezték a macskám 2 éve a saját kertünkbe a kerítés mellett volt egy májkrém fehér porral. Szerencsére megtaláltam a májkrémet felkaptam a két macskát és vittem az állatorvoshoz a májkrémmel. Azt nem tudta megmondani, hogy mi lehet rajta, de kaptak hánytatót. Hazajöttünk a Lukrécia a maine coonom hányt májkrémet a Letícia a brit csíkosunk nem. Felhívtam az állatorvost azt mondta, akkor elég a Lukréciát kezelni, mivel a másik nem hányt. Elvittem óbudára állatorvoshoz a San Marco utcába mivel ott laktak a volt barátomék panelban és oda elvittem, mert ott tuti nem szökik ki. Ott infuziót is adtak neki meg K vitamint, reggel vissza kellett vinni. Azt mondta, ha rángatózik akkor vigyem el az állatkórházba és kap infuziót, de nem biztos, hogy túléli, készüljek fel mindenre. Nagyon sírtam, de reggel visszavittük és azt mondta, hogy neg lehet nyugodni sokkal jobban van. Infuziót azért kapott és túl is élte. Utána már nem engedtük ki, de télen a legnagyobb hidegben kiszökött és elütötték. Volt benne chip és fekhívtak, hogy ez történt, még mindig nagyon szar, pedig majdnem 3 hónapja volt. Remélem a te cicád is túléli. Az enyém nem rángatózott, ezért arról nem tudok írni, de reméljük a legjobbakat.
2017. máj. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!