Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica megszelidítése?

Cica megszelidítése?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Vettünk egy családiházat, ahol van egy idős cica (egy idős nénié volt), de sosem volt vele igazán foglalkozva, enni kapott de sosem volt simogatva stb. A történethez az is hozzátartozik, hogy eléggé félős, mert kiskorában egy kutya megtámadta (leharapta a farkát, és a száját is szétharapta)

A kérdésem az lenne, hogy van-e esély rá hogy még elfogad minket, mert mi nagyon szeretnénk, minden nap többször etetjük finom falatkákkal, de simogatni nem engedi magát, és ez már 2 hónapja kezdődött. Mivel tudnám még magunkhoz édesgetni?


2017. máj. 21. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves tőletek,hogy foglalkoztok a cicával.Voltam hasonló helyzetbe és nekem sikerült megszelídíteni a cicát.Eltartott egy darabig,de a végén földön hentergős dorombolós cica lett belőle.Rendszeresen etettem,de azt hiszem,hogy ő többre értékelte,hogy végre vele is foglalkozik valaki.Sok türelem kell hozzá,de szerintem nektek is sikerülni fog.
2017. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nem halott ügy...volt egy vadmacskám akit befogadtam,de akkor még pici volt sok időbe telt mire teljesen megbízott bennem...ha érzi,hogy szereted akkor sikerülhet..a családba mindenkit támadott csak engem nem
2017. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Képzeljétek, már egészen szelíd lett a cicuska! :)

Sokféleképpen próbálkoztam, de végül be kellett látnom, hogy csakis a hasán keresztül vezet az út a sikerhez :D

2017. szept. 7. 18:36
 4/4 anonim ***** válasza:
De jó.Örülök,hogy sikerült megszelídíteni.:)
2017. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!