Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan érjen el hogy hozzám...

Hogyan érjen el hogy hozzám kötődjön a legjobban?

Figyelt kérdés

3 napja hoztuk el a cicámat.Én etetem ,almozom én játszók vele a legtöbbet.Mikor hazajövök a suliból és lépek be az ajtón akkor oda se jön nem nyávog, semmi.Persze ha tanulok oda bújik elalszik rajtam stb.És mikor épp az ölembe volt

És aludt akkor jött apa és felébredt meg nyávogott és mikor bejött a szobába oda szaladt hozzá.És mikor elhoztuk csak én voltam vele tehát nem értem.Apát tegnap délután ismerte meg ,és este oda bújt apához és vele aludt.....És ha már én gondozom jó lenne ha engem szeretne a legjobban.Mondjuk én emeletes ágyban alszok felül ...de meg tudnánk oldani hogy a tesommal helyett cserélünk.Annyira elszomorodtam hogy elpityeregtem magam mivel úgy szeretném ha velem aludna.;(


2017. máj. 22. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a macskák nem túlzottad kötődős típusok. Nekünk nagyon sok macskánk volt már, és abból egy volt olyan, aki folyton rajtam aludt. Egyszer olvastam valami olyasmit, hogy a macskák a negatív földsugárzást kedvelik, szóval nem feltétlenül azért alszik apukáddal, mert hozzá jobban kötődne.
2017. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát fogd meg este, és vidd magaddal a te ágyadba (de ne emeletre!), ott simogasd, és akkor majd veled alszik.

Nagyon gyerek vagy még. A cicák elég önállóak, öntörvényűek, nem kötődnek úgy, mint a kutyák. Ne legyél féltékeny, ha mást is szeret :)

2017. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!Az előbb mondjuk a hasznom aludta
2017. máj. 22. 18:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Uuuu*hasamon aludt
2017. máj. 22. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van én etetem,de apum ölébe szeret ülni,ha ő nics,akkor én is jó vagyok.De a cicák hajlamosak akár 2hetente is helyet váltani.Lehet jövő héten már veled fog aludni.
2017. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet megszabni egy macskának, hogy kihez kötődjön legjobban egy családon belül.


Mindig voltak macskáink, és volt amelyik a lányom cicce volt, volt amelyik az enyém, volt, amelyik a férjemé. És ezt bizony nem mi döntöttük el, hanem ők.


Volt egy gyönyörű fehér macsekünk, aki mindig a férjem egy méteres hatósugarába létezett. Ha olvasott, a maccs ott aludt mellette, ha kijött, a sarkánál azonnal feltűnt a cica is, ha kertészkedett, segített neki ásni.:)


Egyszer eltűnt néhány napra, rossz dolgokon mehetett keresztül szegény, mert betegen és sokkos állapotban került haza. Úgy tudtuk megnyugtatni, hogy a kosarába belegyömöszöltük a férjem fürdőköpenyét. Akkor érezte végre, hogy biztonságban van.

2017. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem;)
2017. máj. 23. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!