Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Na de mégis ilyen nagy a...

Na de mégis ilyen nagy a kutyáim és macskám közt a barátság:S?

Figyelt kérdés

Van két kutyám és egy macskám ,a cica már kiskora óta a kutyákkal "él". Most vettem észre , hogy a macskám épp a kutyaólban készülődik világra hozni a kölykeit:S:(

Az előző fialásnál a kutyák nagyon nehezen tűrték el a kiscicákat ( igaz akkor nem náluk fialt)!

Mit tegyek ha megszületnek hozzam ki onnan őket az anyukkal együtt vagy bízzak a macskámban? Elvégre oda fial ahol biztonságban érzi a kicsiket és saját magát is. Vagy mégsem?


2010. máj. 17. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem hiába fial oda! de azért figyeld őket!
2010. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ui.: volt egy KIScica akit imádott a kutyánk:)
2010. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Te neked kell tudnod , hogy a kutyák mennyire viselik el , hogy a macska odafial a kutyaólba!

Ha gondolod csinál neki gyorsan egy helyet, hés ott maradj vele ! Utánna pedig majd ivartalaníttasad a macskát !

Így is tönna szám altatják őket a menhelyeken !


Majd írd meg milyenek lettek :)(mármint a picik)

2010. máj. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon csipázzák egymást a kutyáddal és ezért van ez!A macska tudja mit csinál,nyugi!;)
2010. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szia! ismerősöm ugyanígy járt, a kutya nem bánta a dolgot, de nem is adta át a házát. befeküdt a cicaalom közé, és sajnos hármat anyonnyomott. szóval dönteni kell, hogy a cica vagy a kutyi maradjon a kutyaházba.

üdv.

2010. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
2010. máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A kutyákat egyenlőre kiengedtem az udvarra így a cica egyedül maradt a boxban vagyis az ólban. Egy kiscica már megszületett de sajnos nem él ... Kedves 11:55-ös én szívesen kint maradnék vele vagyis a macskával ,de 35 hetes kismama vagyok és nem lenne pont most megfázni:S!

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Ha meglesznek a picik majd írok!!

2010. máj. 17. 12:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Értem , hát semmi baj , de ha lehet a kutyik ellés közben ne zavarják a mama cicát ! Vigyázz magadra , és majd írd meg mi lett a "végeredmény " :)


Ivartalanításon is gondolkodj !:)

2010. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Irjál majd,hogy mi van a csöpp kismacsekokkal..:)
2010. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok igaz kicsit késve írok de 5 kiscica született ebből 3 maradt életben ( világos szürke és 2 fehér).

Át lettek téve az anyukkal együtt egy dobozban fedett helyre épek és egészségesek:)

Köszönöm a válaszaitokat :)!!!

2010. máj. 20. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!