Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiú vagy lány macska? Tapaszta...

Fiú vagy lány macska? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kinek milyen tapasztalata van? Fiú vagy a lány macska a bújósabb, szeretgethetősebb?

Tudom, hogy a egyes macskák elég méltóságteljesek meg az van amit őt akarnak.. nem lehet akármikor simogatni őket... de még is érdekel, hogy ki hogy látja.


Ivartalanítva lesz mindenképp.



2017. máj. 25. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fiú. érdekes az állatoknál azt tapasztaltam hogy a lány állatok ált inkább játékosak
2017. máj. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamámnak 5 fiú macskája volt, az utolsó idén halt meg 20 évesen. Mind bújós volt. Most is van egy kisfiúja és az is bújós. Nekem is fiú cicám. Ő most is a hasamon fekszik. Tesómnak lány cicája van és az szeszélyesebb, nem hízeleg ennyit. De lehet ez mind véletlen és mi fogtunk ki ilyen állatokat.
2017. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni kérdés . Kézhez szoktatás kérdése , volt vegyesen mindkettőből és nyomultak ölbe ugrottak dörgölőztek .
2017. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nevelés és szoktatás kérdése, nem pedig a nemé. Ivartalanítani kell, kézhez szoktatni mindennapos simogatással és játszással, továbbá törekedni kell egy kötelék kialakulására közted és a macska között. Szerintem a neme nem érdekes. Ki kell alakítani a szabályokat, a napirendet és rendesen meg kell nevelni, akkor nem lesz akaratos. Egyszerűen sokszor el kell neki mondani, hogy mit szabad és mit nem. Sokan nem is gondolnák, hogy egy macska milyen okos is tud lenni. Nekem egy ivartalanított kandúrom van, minden nap elvárja, hogy egy órát az ölembe töltsön és babusgassam.
2017. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!