Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jól tettem, hogy elaltattam?

Jól tettem, hogy elaltattam?

Figyelt kérdés
Megmérgezték a macskámat. Nagyon le volt gyengülve, nem igazán tudott már lábra állni és folyt a fenekéből a vér. 2x voltunk vele infúzión meg kapott szurikat, vitamint de nagyon szenvedett. A doki azt mondta, hogy ő még próbálkozna vele de én már úgy éreztem nincs remény. Egy picit ivott a vízből még előző este meg néha dorombolt de utána meg eltorzult hangon nyávogott szegény és olyan furcsán feküdt azt hittem nem is marad meg reggelig. Most lelkiismeretfurdalásom van, hogy talán mégsem kellett volna elaltatni. Tudjátok olyan dolog ez, hogy néha sajnos az orvos is azért mondja, hogy próbáljuk még mert az neki pénz de nem tudom, hogy ez a doki milyen ebből a szempontból. Szerintetek vajon jól tettem vagy innen van még visszaút?
2010. máj. 17. 13:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Onnan már nincs visszaút.
2010. máj. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
23%

Hát ez nem volt jó döntés. A szöveg alapján a mcskád még küzdött volna az életéért, és szerény véleményem szerint egy állatot akkor kell elataltatni, ha tényleg menthetetlen vagy ha feladja küzdelmet. Itt egyik se volt meg. a szenvedés lényegtel, ha ő akar még szenvedni...

Bár így utólag értelmetlen ezen filozofálni, visszacsinálni nem lehet, csak elfogadni.

2010. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted!

Én a kutyusomat altattam el másfél hónapja! Öklömnyi daganat nőtt a pociján 2 hónap alatt, és bár még futkározott, meg evett, folyt belőle a vér... úgy döntöttem félreteszem a fájdalmam és elvittem a dokihoz... Azóta tudom hogy jó helen van!!!

Együttérzek veled, de tudd hogy jó helyen van, és ő is tudja hogy végig melette voltál! L/23

2010. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

*helyen

*mellette

Előttem hozzászólónak: mindenkiben ott van leküzdhetetlenül az élni akarás, de annál hogy a szeretett állatod ott szenved annál nincs nagyobb fájdalom!!!!!!

2010. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, jól döntöttél

Sajnálom:( De jobb igy neki, nem szenved már, lehet hogy hálás neked.

Az én kutyusom is beteg volt, nem tudta lebontani a fehérjét, és nyáladzott, felpuffadt, nem evett, nem ivott, morgott...az orvos adott neki 2 infuziót, de nem lett jobban, aztán az lett volna neki az életbe maradás TALÁN, ha minden nap kap 3 infuziót, reggelre meghalt:(

Mai napig hiányzik, szeptemberben lesz 1 éve, hogy nincs:( Lehet, hogy az orvos tudta, hogy nincs remény és megtette ő... nemtudom... de már nem szenved szegény:( Tudom, hogy így jobb neki, bár hiányzik:(

2010. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintme jól tetted,ilyen állapotban maximum 2-3 napig húzta volna.
2010. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, ne legyen lelkiismeretfurdalásod. Ez volt a legjobb, amit tehettél. :( Így nem kellett még nagyobb kínok közt meghalnia.
2010. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer sajnos mindenki meghal.

Én nem is tartanék állatot, mert fáj ha meghal de nélkülük meg nem lehet élni. Nagyon sok szeretetet adnak.

2010. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
0%
Rossz döntés,ő még nem adta fel,te adtad fel helyette,mert mint írtad már nem szívesen fizetnél az orvosnak,ezért most megpróbálod bemagyarázni magadnak hogy jó döntés volt mert úgy is meghalt volna,pedig lehet hogy nem,ő még küzdött az életéért,de te elvetted tőle!
2010. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

szija...

jól tetted :)

70-80 év múlva újra együtt lesztek majd...

2010. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!