Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik macskaeledel az, ami...

Melyik macskaeledel az, ami jó minőségű és ára nem túl magas?

Figyelt kérdés

2017. máj. 26. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

A Nemlétezik.


Egyébként meg a nyerskoszt: nyers husi, csontos (pl. csirkenyak, fej, szárnyvég), nyers belsőség. Ha bővebben érdekel, ajánlom a Nyerskosztos cicák Facebook csoportot.

2017. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Mit jelent neked a nem túl magas ár? :)

Amúgy Brit Premium Cat, Brit Care Cat, Happy Cat.

2017. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Maradjunk a Britnél. A Happy Dog és Happy Cat túlértékelt szemét, akár a Royal Canin. Tápelemző tesztek szerint gyenge minőségű. A Brit elmegy.
2017. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Josera, Brit - elfogadható, és nem drága.
2017. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
PREMIER .
2017. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#1-es, BARF-oztunk, de nem bírtam az állandó fertőtlenítgetést. (A család nem eszik húst, csak a macska.)


Köszi az ötleteket!

2017. máj. 26. 18:05
 7/10 anonim ***** válasza:

"BARF-oztunk, de nem bírtam az állandó fertőtlenítgetést"


Nem biztos, hogy meg fogja enni a száraztápot a hús után, úgyhogy először kis mennyiséget vegyél csak.

Konzerves, alutasakos kaját nem érdemes adni, ami abból jó minőségű, az meg nagyon drága.


Más: miért, mit kell fertőtlenítgetni? Ezt nem értem. Ugyanúgy mosogatni kell, mint más kaja utána.

2017. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem, maximum ha a cica széthurcolja a tálkából az ételt, akkor ecettel felmosok utána, meg persze a tálkáját mosogatom.
2017. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát, lehet, hogy csak én vagyok ilyen fertőtlenítgető, de máshogy nem bírnám csinálni.


Biztos jó lesz neki az a Brit.

2017. máj. 26. 23:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Brit Care cat és az új májszaftos Brit Premium Cat nagy kedvenc és az ára is jó, a webtáp.hun mindig van, próbáld ki.
2017. jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!