Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan találhatnám meg a macskát?

Hogyan találhatnám meg a macskát?

Figyelt kérdés

Kb 2 hétig volt .. kis macska kb 3 hónapos vagy nem tudom,önállóan eszik meg játszott már,eleven ..

A héten tűnt el..megyek haza este 11-kor nézem ,nem találom sehol,nem is jött elő,hívtam. Gondoltam magamba hagyom,ha alszik.

Állítólag délután 5 kor még megvolt,este 8-körül már anyám se látta.. utána jöttem én 11-kor és másnap se,azóta sem láttuk.

Mindig csak ott játszott az udvarban a kamra környékén aztán elkezdte felferíteni az udvart,bártabban mászkált..

Aztán amikor utoljára láttam eljött velem a kapuigde csak azért mert látott és jött velem,gyorsan visszavittem a házba ne menjen ki az utcára.. nem gondoltam volna,hogy talán akkor látom utoljára! Legalább is eddig.

Arra tudok gondolni,hogy ha kiis ment az utcára,akkor valaki ellopta, de anyám arra is gondolt,hogy a testvérem tüntette el,mert ő nem akart macskát és állítolag aznap tűnt el,amikor haza jött,mert nem volt itthon mióta meg van a macska.. de valahol azt gondolom nem vitte el valahogy a haza érkezése meg aacska eltűnése nem egyezik meg vagy még is nem tudom,nem rémlik már ez..amikor kérdeztem,hogy nem látta e azt mondtq,hogy még nem látta.

Nem tudom,hogy tűnhetett el. Kiirtam a facebookra,pénzt is ajánlottam,de senki nem jelentkezik!

Úgy hiányzik és képem sincs róla,mert nem csináltam még. Nem tudom mit csináljak.


2017. máj. 27. 20:34
 1/4 mogyoroka ***** válasza:
Szia...esetleg a kornyekbeli szomszedokhoz el mehetnel hogy nem lattak e...
2017. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz körbe a szomszédoknál. Lehet véletlen bezárták valahova.
2017. máj. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor először érdemes végignézni a házat meg a házhoz tartozó épületeket.Mamámék cicája a szekrényből került elő.Azt már írták,hogy beszélj a szomszédokkal.Meg járd végig a környéket,hátha meglátod.Próbáld hívni őt,akár még keresés közbe is,lehet a közelbe van csak nem talál haza.
2017. máj. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerezz egy masikat ez elhagyott
2017. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!