Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám fülén és füle alatti...

A cicám fülén és füle alatti tályogot az állatorvos nem tisztította ki?

Figyelt kérdés
A cicám 2napja úgy jött haza, hogy 2 tá lyog volt a fején,és iszonyatosan vékony. Elvitrem állatorvoshoz, adott neki gyulladáscsökkentõt és mondta, h másnap jöjjünk vissza. Aznap este kifakadtak ~ tályogok, a füle teljesen át van lyukadva alul, olyan mintha le akarna szakadni, és alatta van egy másfél centis lyuk, amibõl õmlik a trutyi, másnap (azaz ma) elvittem megint dokihoz, hogy kezdjen ezzel valamit, adott neki antibiotikumot meg kaptam egy kenõcsõt hogy napi kétszer kenjem be a sebek széleit. (Meg is mutatta, mintha csak átsimítana a seb gennyes tetején). Itthol kicsit utánaolvastam és mindenhol azt írják h ki kell mosni, bele kell tenni valami gélt. Szóval most nemtudom, hogy az orvos miért nem tisztította ki. Lehet ennek valami oka? Esetleg a tályog helye miatt nincs kitisztítva, vagy az orvos rossz? Mit kellene tennem? Pénzem már nincs másik orvosra. Segítsetek, azt akarom, hovy minél gyorsabban meggyógyuljon szegény.

2017. máj. 30. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hívj fel egy másik orvost és meséld el. Lehet telefonon is ad jó tanácsot, vagy megerösiti az elözö doki tanácsát
2017. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!