Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiú cicák tényleg napokra...

Fiú cicák tényleg napokra eltünhetnek ha párosodni szeretnének?

Figyelt kérdés
10 hónapos lesz majd most.Napok óta alig evett.Ma reggelre nem volt itthon.És azóta sem jött haza.Messzire nem szokott menni.Persze én már a legrosszabbra gondolok.De bízhatok abban hogy csak csajozik?

2017. jún. 1. 19:59
 1/7 anonim válasza:
Ne aggódj, a kandúrok ilyenek. Van, hogy napokig folyamatosan itthon vannak, aztán eltűnnek 3-4 napra.
2017. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizni bizhatsz, de ha jot akarsz ,ahogy elökerül, mentek ivartalanitásra. Csak miközben hajtja öket az ösztön, rengeteg baleset érheti öket, a fertőző betegségekről nem is beszélve...
2017. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen pont ezt mondtam az elöbb a férjemnek.Ha visszajönn és nagyon nagyon remélem hogy igen akkor irány vele a doki.
2017. jún. 1. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tűnik el mind napokra. Pl a ragdoll alapból nem csavargós fajta. Nemtől függetlenül. Egy ivartalanított kandúr aztán nem fog csajozni. Nekem is az van.
2017. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy napok óta alig evett, engem zavar. Ilyen mértékű viselkedésváltozás utalhat betegségre, érdemes vele orvoshoz fordulni.

Tudom, sokan elintézik azzal, hogy ilyenje van a macskának, de nem egyszer fordult elő, hogy ennyi volt az összes látható tünet, amit a macskám produkált.


Remélem hamarost előkerül a cicus és ép bőrrel, mert ahogy előttem is írták, a "biztos csak elment csajozni" is rengeteg veszélyt rejt magában.

2017. jún. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4# kevés ember tart kint a kertben ragdollt.ellopnák sajnos

eltűnhet csajozás miatt, bár most nem igazán van tüzelési időszak,az ivaros nőstények nem rég fialhattak

remélem hazamegy, és el tudjátok vinni ivartalanításra. sokat kóborolnak ivarosan, verekednek más kandúrokkal stb

2017. jún. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére itthon van.Este fél10 után sétált be az udvarra.Nagyon megnyugottam hogy itthon van.Nagyon nagyon éhes volt.Ma egész nap itt volt.Elfogjuk vinni hamarosan orvoshoz.
2017. jún. 2. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!