Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kombinált oltástól lehet...

Kombinált oltástól lehet bágyadt a cica?

Figyelt kérdés
12 hetes maine coon cicám ma kapta meg a második kombinált oltását délután 5 óra után, azóta nagyon bágyadt és csak alszik. Lehet ez az oltás mellékhatása? Kérdeztem az orvostól, hogy válthat-e ki immunreakciót az ismétlő oltás, és határozottan azt mondta, hogy nem, hiszen ez csak egy ismétlő oltás, és csak bőr alá ment.

2017. jún. 1. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor az az injekció mellékhatása
2017. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A miénk tegnap kapta meg az elsô oltását. A doki mondta, hogy bágyadt lehet aznap. Tegnap tényleg sokkal álmosabb volt, aludt el sokszor játék közben is és kevesebbet is evett mint szokott. Ma már a régi. :)
2017. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én cicám is ma kapta meg és most teljesen ki van ütve. :)
2017. júl. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Látom, hogy már nem mai a poszt, de nekem most ugyanez a problémám és nagyon féltem őket. Ma oltattam be két cicámat és nem igazán vannak jól. Fekszenek, nem esznek, aktivitásuk szinte semmi. Nyugtassatok meg hogy ez holnapra elmúlik és nem lesz bajuk!
2019. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!