Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámnak oldalt a fején ki...

A cicámnak oldalt a fején ki van kopva szőre (tehát kihullot ott szinte az összes szőre és kilátszik a bőre). Az visszanő?

Figyelt kérdés

2017. jún. 1. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha sikerül megszüntetni a probléma forrását, akkor igen
2017. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább az hogy mitől hullott ki? Ha ezt nem tudjuk, akkor sajnos érdemben válaszolni sem
2017. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én cicámnak is ez volt, de ő véresre is vakarta a bőrét. Orvos azt mondta, hogy allergia. Fertőtlenítővel kezeltuk a sebet, majd visszanőtt a szőre. Ez akkor volt, amikor ivartalanítottuk, és azota se jott elo. Lehet a stressz :D De egyébként vidd orvoshoz, mert ki tudja mi baja lehet.
2017. jún. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A cicát elvinném orvoshoz. több oka lehet, én imádtam egy kiscicát, tönn helyen kopasz lett. Kiderült, hogy gombás fertőzése volt. Fürdettük gyógyszeres samponnal, kapott gyógyszert. Elég soká kellett kezelni, ráadásul a többiek is elkapták, és ember is elkaphatja. Manapság egy gyönyörű, hosszu szőrű házicica, 5 éves, semmi baja.
2023. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!