Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Véletlenül ráléptem a cica...

Véletlenül ráléptem a cica mancsára, lehet baja?

Figyelt kérdés
Fellnyávogott de utána nem vettem észre semmi furcsát. Felvettem, nem úgy tûnt mint akinek fájna. Lehet ettôl függetlenül baja?

2017. jún. 2. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Nem, max ha sántikál , de akkor se biztos!

Legközelebb figyelj hová lèpsz! :)

2017. jún. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első, nem lehet eléggé figyelni. Mi minden évben sokszor rálépünk a macskára. Egyszer odacsuktam az ajtóval, mert miután elkezdtem a mozdulatot, hirtelen be akart rohanni. Ezt a sebességet én nem tudom követni.

Soha nem lett még baja, sőt, a pár hetes kiscicáknak sem, amikor kicsit rájuk léptünk. Tényleg nem tudunk többet tenni. Magamat is beütöm néha, pedig a saját elhelyezkedésemről többet tudok, mint a macskáéról.


Gondolom, van rá elvi esély, hogy gond legyen, de általában ez nincs így. De akkor látni fogod, ha fájlalja, kérdező.

2017. jún. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. :)
2017. jún. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
most mar utál teged
2017. jún. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!