Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen húst vegyek a macsnak,...

Milyen húst vegyek a macsnak, ami olcsó, de eheti is?

Figyelt kérdés
Nem szeretném pulykamellel etetni, ahhoz kicsit drága.. :D
2017. jún. 5. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csirkenyakat, pulykanyakat, vagy farhátat veszek. Néha kap egy kis csirkemájat szívvel.
2017. jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Platypus ***** válasza:
A szív egy jó dolog, tele van taurinnal és olcsó. Magában, mert úgy rendes alapkaja is lehet. Nekem szerencsére van lehetőségem marhaszívet venni, de a csirke is teljesen jó és az szokott lenni a nagyobb henteseknél. A máj se rossz, de azt csak alkalmanként kaphat, különben túl sok lesz A-vitaminból.
2017. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk a marhaszív se hű de drága, én kicsivel több, mint 3 kilót vettem 1100 forintért. :D
2017. jún. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen, kivéve a disznót és vaddisznót.

Sok állateledeles boltban lehet kapni fagyasztva olcsón állatoknak való húst, én ilyet szoktam vásárolni.

2017. jún. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz én leginkabb kutyának veszem nasinak, de a cica is szokott belőle kapni. 360/kg arom árulnak a városunkban takarmanyboltban kutyaknak cicáknak fagyasztva hust es csontot. En kacsamajat meg vadnyesedeket szoktam venni jo puhára megfozom pici alma répa rizs ezeket igy egybefozom. Odáig vannak mindketten érte. De ezt tenyleg csak nasinak. Mig nem volt kutya addig kapott siman halat is meg csirka nyakát farhatat combot, pici husival a csontokon. Igazabol mindent amit mi ettunk es hagytunk rajta neki leenni hust. Csak jott a kutyus ezert ez a fozos van neki nasinak. Amugy spéci ivartalanított oreg macskának valobtapot eszik. Es havonta de inkabb 2 havonta fozink igy nekik azt akkor max 1/2 hétig eszik. Nrkunk Bejött es nagyon szeretik.
2017. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!