Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Insecticide 2000! Pattognak a...

Insecticide 2000! Pattognak a bolhák a lakásban mindenhol. Már halálra csíptek. Hatásos a szer? És hogyan alkalmazzam?

Figyelt kérdés
Volt egy kiscica a hàztartàsunkban akiből elszaporodtak a bolhák. Azóta a cica udvari tartású és le is lett kezelve, de a lakás annyira bolhás hogy elmondani nehéz. Reggelente kidugom a lábam a takaró alól, és a zoknimat megtámadja kb 30... Szószerint kell érteni, belefúrják magukat a zokniba. Mindenhol csípnek. A wc-n sincs nyugton az ember mert másznak fel a lábunkon!!! Sőt.... A kádban is fogtam minap egy dögöt a karomon. Alvás nulla, teljes az idegbaj. Nem vagyunk retkes család, naponta porszívózok és domestossal mosok fel mindent. Mintha semmit nem érne a takarítás. Nem vagyok a rovar irtó szerek barátja ha nem muszáj, próbálkoztunk már 3 szatyor diófalevéllel a lakásban mindenhol szétszórva, de mintha kiröhögtek volna a kis dögök. Ezért döntöttem a szer mellett. Szóval kérdezem én, mégis mennyit fújjak belőle, és mivel az van ráírva hogynem szabad belélegezni, akkor hogyan használjam???? Nagyon "allergiás" vagyok az ilyesmire. Soha nem volt nállunk semmi ilyesmi. A lakást el kell hagynunk azon a napon amikor kifújom? Egy hat szobás tetőteres lakás irtásáról beszélünk szóval nem lesz könnyű a dolog, de mindenképp szeretnénk megszabadulni végre a bolháktól mielőtt agyturkászra és nyugtatókra lesz szükség...

2017. jún. 5. 09:21
 1/3 Platypus ***** válasza:
100%
Nem kell túlparázni a dolgot. Befújod bőségesen az összes textíliát, a szűnyegtől a kanapéig, aztán kimész a lakásból 10 percre és ennyi volt a nagy elővigyázatosság. A parkettát ajánlott még inszekticides vízzel felmosni, mert annak a réseiben is lehetnek lárvák. Ezzel egyidőben mosd ki az összes ágyneműt, és a matracot is fújd be. Nem lesz semmi bajod a szer közelségétől.
2017. jún. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2017. jún. 5. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem, még látogatod az oldalt... Hatásos volt a módszer?
2017. dec. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!