Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lakásba ivartalanított nőstény...

Lakásba ivartalanított nőstény vagy ivartalanított kandúr cica a jobb? Melyik a bújósabb? A fiú ivartalanítás után is jelölget?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyat hogy a kandúr ivartalanítás után is jelölgetett.. Tapasztalataitok vannak?
2017. jún. 5. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk van a lakásban egy ivartalanított kandúr és egy ivartalanított nőstény. Ugyanolyan bújósak és egyik sem jelölget.
2017. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a cica személyiségén múlik,hogy mennyire bújós.Az enyém kb 3évesen kapott rá a jelölgetésre,amikor új házba költöztünk.Előtte nem láttam,hogy csinálta volna most inkább csak a pincébe.
2017. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanított kandúrom van, viszont ő kinti-benti. Este mindig bent van és még sose jelölt a házba, hogy az udvaron mit csinál azt meg nem tudom... de még ott sem láttam jelölgetni.

Bújósnak pedig bújós :)

2017. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ivartalanított kandúrom van. Még mielőtt ivarérett lett volna kiheréltettük, így megelőzve a jelölgetést. Egyszer sem jelölgetett a lakásban. Viszont mióta ivartalanították kicsit nyugisabb lett :)
2017. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha még azelőtt ivartalanítod, hogy elkezdjen jelölni, akkor nem fog. Ha (sokkal) utána, akkor "megszokásból" előfordulhat.

Az, hogy mennyire bújós, az adott cicustól függ, nemre vonatkozóan nem lehet általánosítani.

2017. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

A kandúrok bújósabbak.

A nőstény macska vadabb, mert ez biztosítja, hogy jobb vadász legyen. El kell látnia a kölyköket is. Cserébe viszont sokkal játékosabb. Még a tíz éves öreglány is elszórakoztatja magát bármilyen szösszel, amit a padlón talál.

A fiúk nyugodtabbak. Ha csak lakásban tartod, akkor egy fokkal jobb választás.

2017. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagymamáméknak kertbe van és nekik még mindig jelölget (ivartalanított kandúr). Meg sok hellyen azt olvasni, hogy jobb ha benre lany macskat veszel
2017. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!