Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Cicám sosem volt nagy ivó, mindig inkább pancsolt a vizes tálkájában. Most, hogy beköszöntött a nagy meleg, több raktam ki neki +2 tálka vizet, de egy kortyot sem hajlandó inni, inkább addig lökdösi a tálakat és játszik, amíg ki nem borít mindent. Féltem, mi lesz így vele, ha nem hajlandó inni? vastag bundájú, benti cica, nem szeretném, ha hőgutát kapna :(

2017. jún. 7. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Iszik annyit amennyire szüksége van. Nameg ha alutasakosat eszik abból is jut a szervezete vízhez.
2017. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit eszik? Ha nedves eledelt vagy húst, abból lehet, hogy elég folyadékhoz jut.
2017. jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém se iszik szinte semmit. Annyi hogy nyáron nem nagyon eszik száraztápot csak nedveset, mindegy milyet adok neki.
2017. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Szia! Lehet, hogy olyan ételt adsz neki, amiben, eleve sok a víz, ez magyarázhatja, hogy nem akar inni a külön vízből.Nálunk is ugyanezt csinálta és mi is aggódtunk nyáron, amikor nagy meleg volt.Én úgy vettem észre, hogy ha szomjas, akkor inni fog! Esetleg próbáld meg azt, hogy megkínálod egy kis tejjel, de ne a hűtőből, hanem legyen kéz meleg!(feltéve, ha nem has menős!)
2017. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tavaly én ezt az augusztusi hőségben vettem észre a macskámon, vettem neki macskapudingot (a fressnapfeset szereti), hűtőben kell tartani, szóval bár nem ajánlott, de persze hidegen lefetyelte, azt adtam neki kiegészítésként naponta vagy kétszer, imádta.

[link]


A puding linkelése közben ezt a cikket találtam:

[link]

Kefírt, joghurtot én is szoktam neki adni.

2017. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Épp ma gondolkodtam ezen, hogy némelyik cica mintha vak lenne a vízre, amikor az vizestálban van. Több cicám volt, ezek közül többnek meg kellett mutatni, hogy abban víz van ám! :D Ugyanis nem ivott, csak nézett a tálra várakozón. Erre belenyomtam az ujjam a tálba, aztán a szájához tettem erre ők: "Jaaa, ez víz?!" -és elkezdett inni belőle. :D
2017. jún. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre jó, ha üvegből van a vizestál, mármint, hogy átlátszó, kívánatosabbnak is találja, mert jobban látszik az is, ha a víz mozog, és jobban emlékeztet az élő vizekre. Az enyémnek van egy pohara is, ő választotta... :-). A vizes tálkában való játékról nem is beszélve :D
2017. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!