Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Magasabb oldalú tálból a...

Magasabb oldalú tálból a macska kiveszi a kaját és a padlón eszi meg?

Figyelt kérdés

Pl. egy ilyenből:

[link]


A te macskád kiveszi a kajáját és a padlóról eszi meg?



2017. jún. 8. 11:08
 1/9 Szafica ***** válasza:
100%
Nálunk alacsonyabból is kiveszi, zavarja, hogy a bajusza hozzáér a tál széléhez.
2017. jún. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk valtozo,de inkabb a nagyobb falatokat szoktak kivenni.Az egyiknel volt,hogy nem akart a taljabol enni,olyankor en raktam ki neki a tal melle.De csak falatonkent ugy,hogy lassa,mert,ha nem latta mikor odatettem,akkor nem ette meg.Meg szaraztapot szoktak ugy enni a cicak,hogy belenyulnak es a mancsukbol eszik.
2017. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden cica kiveszi, amikor az nagyobb darabokból álló étel, tehát nem a konzerv ömlesztett, vagy a száraz kisdarabos. Általában külön főzök neki, és mindig kiszedegeti a rágcsálósakat, pl csirkenyak. Közelben a kis seprű, kislapát, és amikor végez már rutinból összeseprem. Nem fogok vele "vitatkozni", annyi erővel összeszedem.:)
2017. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pont ilyenünk van kb. a nagyobb darabokat mindig kiveszi.
2017. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Laposból, magasból, kis és nagy falatot, mindent kiszed az egyik cicánk, a másik kettő pedig nem.

Ki lát bele a kis fejükbe, hogy mit, miért csinálnak?

2017. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem akarok általánosítani - lehet, hogy másnál működik - de a mi cicáink nagyon utálták az ilyen csillogó fémtálakat, ki is dobtuk őket, mert nem akarták megszokni.

Legjobban a 100Ft-osban kapható 80-90Ft-os fehér műanyag tálka vált be, ami olyan, mint amiben a kifőzésekben adják a savanyúságot.:)


És igen, nekünk is az egyik cica a tál mellett eszik, de tettünk neki tányéralátét műanyagot.

2017. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Macskafüggő. Nekem öt macskából egy eszik "kézzel", a többiek nem, bármilyen tálban kapják is az ételt.
2017. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, semmilyen tálnál nem szereti, ha a bajusza hozzáér a tál széléhez.
2017. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2017. jún. 9. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!