Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen szőroldó pasztát...

Milyen szőroldó pasztát javasolnátok?

Figyelt kérdés
A macskám elkezdett rendszeresen szőrt hányni a tavaszi vedléssel együtt. Amíg kicsi volt csak babaszőre volt, ami nem is hullott de most már felnőtt és elég sok szőre van, félhosszú, és elég tömött is. Furminatorral szoktam fésülni, nagyon sokat ki is szed, de nem mindent nyilván. Akarok adni neki valamit, mert kb hetente egyszer odaokád szerencsétlen a padlóra ilyen kis szőrcsomókat. A whiskasos kis jutalom falat nem segít, azzal próbálkoztam eddig.
2017. jún. 8. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi GimCat-et használunk.
2017. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is ezt használjuk, a többit nem ismerem.


[link]

2017. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is ezt használjuk, amit az előttem szólók írtak. Szeretjük.

Amivel negatív tapasztalataink voltak, az a fűtabletta. Nem tudom, miért, a macska szerette, de a végeredmény egy hatalmas zöld (a fűtablettától) szőrhányás lett. Magyarul mintha összegyűlt volna benne a fűtabletta is.

2017. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SzMHZs ***** válasza:
Laxativ gélt hallottam, hogy jó, most rendeltem kipróbálásra, illetve a Josera Catelux táp, amit nagyon dicsérnek ilyen szempontból. Van még sokféle alternatíva, olajos halak, stb, a lényeg, hogy kijöjjön a szőr és ne halmozódjon a beleiben, eltorlaszolva azokat.
2017. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!