Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mennyi jutalomfalatot...

Ti mennyi jutalomfalatot adtok a cicátoknak?

Figyelt kérdés

Minden nap adtok nekik? ha igen mit és mennyit?

Baj ha 1-2 darabbal többet kap, mint amennyi rá van írva a tasakra? például 5db az ajánlott mennyiség, és 7 db-ot adok neki . másik nap napon meg nem kap, csak 2-3 darabot. Ez sok? ezen kívül, ha olyat eszek, amiből kaphat, mert nem lehet semmi baja tőle, és szereti,abból kap, de csak 1-2 falatot.



2017. jún. 8. 19:07
 1/6 A kérdező kommentje:
*-napon , félreírtam :D :D szóval másik nap
2017. jún. 8. 19:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Én még sosem olvastam el, mennyi az ajánlott, nem is tudom, hogy rá van-e írva, de biztos.

Nem adok minden nap, illetve nem "szabályozott", hogy mikor adok.

[link]

Ezt veszem neki. Ezek fagyasztva szárított húsfalatok.

Aprók, és kb. 6 darabot tudok/igyekszem kiönteni a tubusból.

Minden nap csak decemberben kapott. Vettem neki macskáknak készült Adventi naptárat (ugyanitt), ez volt benne, ott 4 db volt egy napi tasakban, mindennap kibontottunk egyet, néha kettőt... :-D

2017. jún. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok jutalom falatot kipróbáltam, drágát és olcsót is. A macska egyiket se akarta megenni, megnyalta, egyet talán lenyelt ha éhes volt, többit otthagyta. Sőt emberi kaját sem eszik, nem lopkod, neki csak a cica kaja kell, abból is főleg egyfajta alutasak.


Az egyetlen csemege, amit jutalmazáshoz tudok használni a hentestől származó csirkemellsonka. Ebből egy szeletet szoktam neki adni, mert ezt mániákusan imádja. :D (általában karomvágás után, azt nem szereti)

2017. jún. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az enyém mindent imád, de szeretnék mostantól egészségesebb jutalomfalatkákat adni neki,majd körülnézek.:)
2017. jún. 9. 09:28
 5/6 anonim válasza:
67%

Sziasztok!

Egy cicának nem szabad minden nap jutalomfalatot adni mivel ,,jutalom" tehát nem kell hozzászoktatni hogy kap!!!!különben el fogja várni!

2017. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindig azt adok neki amikor tehetem és sok-sok szeretetet és puszikákat.
2017. jún. 11. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!