Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy kell a cicát hozzászoktat...

Hogy kell a cicát hozzászoktatni az új ágyához?

Figyelt kérdés

7 hetes, mentett cica, majdnem 2 hete van nálunk. Eddig egy nagy, rongyokkal kibélelt kartondoboz volt a kuccója, de ma vettünk neki egy új búvóhelyet. Az egyik rongyiját átraktuk, de még nem nagyon érdeklődik. Az egyetlen probléma, hogy a kartondoboz viszont lassan rommá válik. :D

Tippek, ötletek?


2017. jún. 10. 22:39
 1/6 anonim válasza:
Vidd el a régi dobozát olyan helyre ahol nem találja meg, majd ha esténként alszik óvatosan beleteszed az új ágyába. Nálunk egy hét alatt hozzászokott :D
2017. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a kartondoboz verhetetlen :-D

egyébként lehet az ágyába tenni pl: macskamentát, macskagyökeret vagy a kedvenc gazdi szagos valamijét

2017. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is vettem a macskának egy ágyat, vázolom a jelenetet:

Leraktam az egyik kedvenc helyére, ahol nem volt semmi, csak egy üres felület. Felemeltem, beleraktam, hogy tessék puha ágy, örülj. Nézett rám, kiugrott és lefeküdt az ágy mellé. Azóta is csak mellette fekszik, a fejét néha ráhajtja. Pedig tök jó puha, direkt egy kis kényelmeset vettem neki. :( ha akkor rakom bele, amikor alszik, akkor is kiugrik, és visszafekszik mellé.

2017. jún. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is mevettem a puha ágyikót,hogy bizti nagyon fog neki örülni,de bele sem ment,ha beleraktuk elmenekült.Néha raktunk bele jutifalit vagy játék közbe áthúztuk rajta a madzagját vagy beledobtuk az egerét.Kénytelen volt belemenni és rájött,hogy milyen jó.Kb 2hétig ki sem szállt belőle azóta máshol alszik.
2017. jún. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Hiába veszel neki akármilyen 20ezer ft-s fekhelyet, ott fog feküdni ahol akar.. a macskákat meg lehet nevelni ha rosszat tesz, de erre nem lehet rászoktatni. Majd odafekszik ha akar. Azért ennyi szabadságot megérdemel
2017. jún. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 aperitif ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm vett a macskájának csilivili, baldachinos, hiperszuper ágyat, több tízezer forintért. A macska nézegette egy darabig, majd nemes egyszerűséggel beletojt.
2017. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!