Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy gumó van a cicám nyakán,...

Egy gumó van a cicám nyakán, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy hete kapta meg az első oltását, jövő hét csütörtökön megyünk vissza. Az oltást a jobb oldalba kapta, ez meg a bal oldalra nőtt. De ugyan úgy a hát oldalára. Tegnap vettem észre először. Nem fáj neki meg semmi. Nem piros, 4 centi átmérőjű és kemény az egész.

2017. jún. 11. 00:12
 1/4 anonim válasza:
Esetleg kullancs?
2017. jún. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tályog lesz belőle?

A macskák nagyon hajlamosak a tályogosodásra, elég, ha egy rózsa, vagy kaktusz megszúrja őket.

Ha tályog, akkor talán csütörtökig kifakad, de ezt így látatlanban nagyon nehéz megtippelni.

Azért holnap vidd el állatorvoshoz, mert bármi lehet!

2017. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csütörtökig nem tudok menni. Akkor mindenkèppen rákérdezek. Párom szerint semmiség és alig érezni, de én féltem. Egyébként csak benti cica.
2017. jún. 11. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Tályog lehet... én most voltam a macskámmal dokinál ilyen miatt, nagyon kemény tokot növesztett a tályog köré, szikével is alig tudta felvágni a doki. Többször át kellett mosni és több szurit is kapott. Attól, hogy nem fáj neki (az én macskámnak se fájt) ez nem játék, ha ki is fakad, újra és újra visszafertőződhet.
2017. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!