Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy menhely nagyon rossz egy...

Egy menhely nagyon rossz egy macskânak? Egyáltalân fogadnak ott többet egyszerre, mert én úgy hallottam, hogy nem.

Figyelt kérdés

(Nem én szândèkozok oda vinni macskâkat.)

Köszi előre is!


2017. jún. 17. 10:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Valamilyen sürgős megoldàst kellene keresnem, ahova az ötöt elvihetem most...:(
2017. jún. 17. 10:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Írj az álltmentő seregnek facen
2017. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ők mit csinâlnak? Mârmint,őn most kijönnènek ide, mert ezek a szomszèdom macskâi és ő bepöccenne, ha éb most kihívnék ide valakit... Vagy vegyem ât őket és hívjam őket úgy ki?
2017. jún. 17. 10:57
 4/8 anonim ***** válasza:

állatmentő sereg

noé állatothon

állatmentő liga

herosz állatotthon

ők fogadnak macskákat, de nagyon sok árva cica van, nem biztos, hogy van helyük. Vedd fel velük a kapcsolatot!


sajnos nem fog az egyik percről a másikra menni

2017. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Elméletileg, nekik van már helyük menhelyen.. de nekem nem tűnik őszintének a csaj... valahogy mindig mást mond.

Meg most olvastam, pont itt, hogy ennyi macskát nem is vesznek át egy menhelyen...

Most írtam az állatmentő seregnek, hogy tudnának-e valamilyen megoldást javasolni.

2017. jún. 17. 11:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz helyileg? Mert a sereg pl úgy tudom, kimegy. Nekem segítettek a szomszéd kutyájával, aki rövid láncon volt :)
2017. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bp. mellett, de így kihívni nem akarom őket a szomszédhoz... :/ Mármint, megtenném szívesen, sőt, fel is jelenteném őt legszívesebben, amiért ilyen felelőtlen f...szfej, hogy nem képes ivartalanítani a macskáját, aztán meg szarik a kicsikre.
2017. jún. 17. 11:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne, mert az állatvédők kötelezhetik az ivartalanításra. Akarsz a nyakadra ősszel is egy cica adagot? :(
2017. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!