Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Egy menhely nagyon rossz egy macskânak? Egyáltalân fogadnak ott többet egyszerre, mert én úgy hallottam, hogy nem.

(Nem én szândèkozok oda vinni macskâkat.)
Köszi előre is!

06-17 10:34  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A kérdező kommentje:

Valamilyen sürgős megoldàst kellene keresnem, ahova az ötöt elvihetem most...:(

# 1/8Időpont 06-17 10:37 Privát üzenet
Írj az álltmentő seregnek facen

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 06-17 10:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De ők mit csinâlnak? Mârmint,őn most kijönnènek ide, mert ezek a szomszèdom macskâi és ő bepöccenne, ha éb most kihívnék ide valakit... Vagy vegyem ât őket és hívjam őket úgy ki?

# 3/8Időpont 06-17 10:57 Privát üzenet
állatmentő sereg
noé állatothon
állatmentő liga
herosz állatotthon
ők fogadnak macskákat, de nagyon sok árva cica van, nem biztos, hogy van helyük. Vedd fel velük a kapcsolatot!

sajnos nem fog az egyik percről a másikra menni

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 06-17 11:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Elméletileg, nekik van már helyük menhelyen.. de nekem nem tűnik őszintének a csaj... valahogy mindig mást mond.
Meg most olvastam, pont itt, hogy ennyi macskát nem is vesznek át egy menhelyen...
Most írtam az állatmentő seregnek, hogy tudnának-e valamilyen megoldást javasolni.

# 5/8Időpont 06-17 11:15 Privát üzenet
Hol laksz helyileg? Mert a sereg pl úgy tudom, kimegy. Nekem segítettek a szomszéd kutyájával, aki rövid láncon volt :)

# 6/8Időpont 06-17 11:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bp. mellett, de így kihívni nem akarom őket a szomszédhoz... :/ Mármint, megtenném szívesen, sőt, fel is jelenteném őt legszívesebben, amiért ilyen felelőtlen f...szfej, hogy nem képes ivartalanítani a macskáját, aztán meg szarik a kicsikre.

# 7/8Időpont 06-17 11:53 Privát üzenet
Pedig jó lenne, mert az állatvédők kötelezhetik az ivartalanításra. Akarsz a nyakadra ősszel is egy cica adagot? :(

# 8/8Időpont 06-17 13:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Régen volt egy kutyusunk és sajnos el kellett vinnünk menhelyre mert elköltöztünk és most visszaköltöztünk! Az lenne a kérdésem, hogy ha visszahoznánk az neki rossz vagy jó lenne?
Őszintén, van valaki itt, aki ilyen vagy olyan okokból úgy döntött, rossz ötlet volt border collie-t tartani, és túladott rajta?
Kaukázusi keverék kölyök örökbefogadása előtt állunk. Egy dobozban hagyták ott,1 napja lehet elválasztva anyukájától, rossz a lelkiállapota, kislány. Lehet egy ilyen kiskutyusból..
Rossz ember vagyok?
Egy csomó helyen hirdetem a menhelyeket. Miérz van h ennek csupa piros kéz az eredménye?
Aszód és környékén. Menhely (név) vagy telenfonszámot valaki esetleg meg tudd megadni? Rossz sorsa juto kutya AZONNALI ELVITELÉRE!

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu