Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Egy menhely nagyon rossz egy macskânak? Egyáltalân fogadnak ott többet egyszerre, mert én úgy hallottam, hogy nem.

(Nem én szândèkozok oda vinni macskâkat.)
Köszi előre is!

2017. jún. 17. 10:34  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A kérdező kommentje:

Valamilyen sürgős megoldàst kellene keresnem, ahova az ötöt elvihetem most...:(

# 1/8Időpont 2017. jún. 17. 10:37 Privát üzenet
Írj az álltmentő seregnek facen

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2017. jún. 17. 10:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De ők mit csinâlnak? Mârmint,őn most kijönnènek ide, mert ezek a szomszèdom macskâi és ő bepöccenne, ha éb most kihívnék ide valakit... Vagy vegyem ât őket és hívjam őket úgy ki?

# 3/8Időpont 2017. jún. 17. 10:57 Privát üzenet
állatmentő sereg
noé állatothon
állatmentő liga
herosz állatotthon
ők fogadnak macskákat, de nagyon sok árva cica van, nem biztos, hogy van helyük. Vedd fel velük a kapcsolatot!

sajnos nem fog az egyik percről a másikra menni

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2017. jún. 17. 11:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Elméletileg, nekik van már helyük menhelyen.. de nekem nem tűnik őszintének a csaj... valahogy mindig mást mond.
Meg most olvastam, pont itt, hogy ennyi macskát nem is vesznek át egy menhelyen...
Most írtam az állatmentő seregnek, hogy tudnának-e valamilyen megoldást javasolni.

# 5/8Időpont 2017. jún. 17. 11:15 Privát üzenet
Hol laksz helyileg? Mert a sereg pl úgy tudom, kimegy. Nekem segítettek a szomszéd kutyájával, aki rövid láncon volt :)

# 6/8Időpont 2017. jún. 17. 11:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bp. mellett, de így kihívni nem akarom őket a szomszédhoz... :/ Mármint, megtenném szívesen, sőt, fel is jelenteném őt legszívesebben, amiért ilyen felelőtlen f...szfej, hogy nem képes ivartalanítani a macskáját, aztán meg szarik a kicsikre.

# 7/8Időpont 2017. jún. 17. 11:53 Privát üzenet
Pedig jó lenne, mert az állatvédők kötelezhetik az ivartalanításra. Akarsz a nyakadra ősszel is egy cica adagot? :(

# 8/8Időpont 2017. jún. 17. 13:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Régen volt egy kutyusunk és sajnos el kellett vinnünk menhelyre mert elköltöztünk és most visszaköltöztünk! Az lenne a kérdésem, hogy ha visszahoznánk az neki rossz vagy jó lenne?
Őszintén, van valaki itt, aki ilyen vagy olyan okokból úgy döntött, rossz ötlet volt border collie-t tartani, és túladott rajta?
Kaukázusi keverék kölyök örökbefogadása előtt állunk. Egy dobozban hagyták ott,1 napja lehet elválasztva anyukájától, rossz a lelkiállapota, kislány. Lehet egy ilyen kiskutyusból...
Rossz ember vagyok?
Egy csomó helyen hirdetem a menhelyeket. Miérz van h ennek csupa piros kéz az eredménye?
Aszód és környékén. Menhely (név) vagy telenfonszámot valaki esetleg meg tudd megadni? Rossz sorsa juto kutya AZONNALI ELVITELÉRE!

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu