Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskámnak szeretnék szárított...

Macskámnak szeretnék szárított csirkemellet sütni, mert 11. 000 ft/kg az állatos boltokban. Hogy kell sütni, mennyi ideig, és meddig áll el, vagy utána fagyasztani kell?

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

A legegyszerűbb, ha a megvásárolt szívet, májat, egyéb húsokat felkockázod és aszalóban készre csinálod, vagy alacsony hőfokon sütőben kiszárítod.

Mélyhűteni nem kell, hiszen szárított lesz.

2017. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Nem igazán értem a kérdést, talán kezdjük előlről:

- a csirkemell már szárított, vagy normál állagút tervezel venni, és arra kérdezel rá, hogyan kell szárítani

- biztos, hogy 11.000.- azaz Tizenegyezer Ft/kg az ára, vagy valamit igen-igen elírtál. Ennyiért nem igazán olcsó.

2017. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

#2 ez egy teljesen érthető kérdés, pedig az itt ritka

Nyers húst akar szárrítani, mert a szárítottmak sokalja az árát


Mondjuk otthoni előállítás se lesz olcsóbb

2017. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
11 ezer forint , igen. Jobb esetben. Tegnap pl láttam olyat, ami 50 g=1200 ft. Tehát 24 ezer/kg. Ennyi a macska jutalomfalat ára, nyilván van olcsóbb is, de 500ft/50g alatt nem nagyon van. Normál csirkemellet akarok szárítani, ha lehetséges ugyanolyanra, mint a bolti.
2017. jún. 17. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

66%-os nem írt el semmit a kérdező ne köss már bele mindenbe!

[link]

Ha kiszámolására ennek is 9-10.000 a kilója.

2017. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon keres rá a nyers etetés csoportra. Ott minden kérdésedre választ kapsz. :) Vagy rakasd át a kérdésedet inkább az állatok kategóriába.
2017. jún. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


6 óra sütőben 70 fokon, gyufaszálakra tűzve, 150g csirkemell, megvártam míg lehűlt, aztán zacskóba raktam, majd húsklopfolóval kisebb darabokba törtem. Imádja a macska. A kész súlya ennek is kb 50 g, de nem 1200 ft-ért vettem, mert alig kapcsolt be néha a sütő.

2017. jún. 19. 14:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez király!! Ügyes vagy!
2017. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!