Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés
Bruce Lee nevű felhasználó kérdése:

Macskámnak szeretnék szárított csirkemellet sütni, mert 11. 000 ft/kg az állatos boltokban. Hogy kell sütni, mennyi ideig, és meddig áll el, vagy utána fagyasztani kell?

06-17 14:57  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A legegyszerűbb, ha a megvásárolt szívet, májat, egyéb húsokat felkockázod és aszalóban készre csinálod, vagy alacsony hőfokon sütőben kiszárítod.
Mélyhűteni nem kell, hiszen szárított lesz.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 06-17 15:03 Privát üzenet
Nem igazán értem a kérdést, talán kezdjük előlről:
- a csirkemell már szárított, vagy normál állagút tervezel venni, és arra kérdezel rá, hogyan kell szárítani
- biztos, hogy 11.000.- azaz Tizenegyezer Ft/kg az ára, vagy valamit igen-igen elírtál. Ennyiért nem igazán olcsó.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 06-17 15:43 Privát üzenet
#2 ez egy teljesen érthető kérdés, pedig az itt ritka
Nyers húst akar szárrítani, mert a szárítottmak sokalja az árát

Mondjuk otthoni előállítás se lesz olcsóbb

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 06-17 15:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

11 ezer forint , igen. Jobb esetben. Tegnap pl láttam olyat, ami 50 g=1200 ft. Tehát 24 ezer/kg. Ennyi a macska jutalomfalat ára, nyilván van olcsóbb is, de 500ft/50g alatt nem nagyon van. Normál csirkemellet akarok szárítani, ha lehetséges ugyanolyanra, mint a bolti.

# 4/9Időpont 06-17 17:09 Privát üzenet
66%-os nem írt el semmit a kérdező ne köss már bele mindenbe!
[link]
Ha kiszámolására ennek is 9-10.000 a kilója.

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 06-17 19:05 Privát üzenet
Facebookon keres rá a nyers etetés csoportra. Ott minden kérdésedre választ kapsz. :) Vagy rakasd át a kérdésedet inkább az állatok kategóriába.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 06-18 00:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

[link]

6 óra sütőben 70 fokon, gyufaszálakra tűzve, 150g csirkemell, megvártam míg lehűlt, aztán zacskóba raktam, majd húsklopfolóval kisebb darabokba törtem. Imádja a macska. A kész súlya ennek is kb 50 g, de nem 1200 ft-ért vettem, mert alig kapcsolt be néha a sütő.

# 7/9Időpont 06-19 14:25 Privát üzenet
Ez király!! Ügyes vagy!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont tegnap 22:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van kulonbseg ha valamit sutes elott fagyasztok le vagy ha megvan sutve, kihult, es utana megy a jegre?
Szárított kenyér tészta (kovásznak való) eláll 2 hétig?
A tálba, amibe berakom a panna cottát, és úgy be a hűtőbe, hogy megdermedjen, mit kell rakni, hogy rendesen kijöjjön majd utána a tálkából, és szép formája legyen?
Ha nem szárított alapanyagból készítek teát (pl. friss citromfű, gyömbér), akkor bele lehet tenni a hideg vízbe, és utána megmelegíteni a vizet, vagy azt is csak a forró vízbe kell?
Száritott kamilla virágot tea fözés utana ha megeszem nem baj?
Szárított napraforgóolajjal bekenem a babám testét mert száraz akkor azt le kell mosni a fürdetésnél? Vagy utána is bekenhetem?

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu