Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felnőtt cicát le lehet szoktat...

Felnőtt cicát le lehet szoktatni a kanapéról?

Figyelt kérdés
Befogadtunk egy kb 3-4 éves cicut tegnap. Önkényes kanapé és ágyfoglaló. Nem szeretnénk, ha felugrálna mindenhova, mert kisbaba van, és a cicu mivel kóbor volt, csupa bolha, a cseppel még nem hatottak.. Van neki pihe puha fekhelye, az nem kell neki, csak a kanapé meg az ágy. Valahogy le lehet szoktatni, vagy esélytelen? Legalább amíg hemzseb a bolháktól szegény.
2017. jún. 18. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Keményebb fekhelye legyen, azt jobban szeretik a cicák, mint a pihe-puhát. A bolhairtó nagyon hamar fog hatni.
2017. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A bolhairtó 24 óra alatt hat, annyi idő kevés leszoktatni bármiről. Felnőtt macskát nevelni pedig alapból sokkal nehezebb, mivel teljes szabadsághoz és öntörvényűséghez van szokva.
2017. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tegnap csöppintettük, még mindig ugrándoznak fajta. :( úgy sajnálom szegényt.
2017. jún. 18. 22:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem kölyök volt, az se volt szófogadóbb. Én úgy oldottam meg, hogy amíg hullottak belőle a bolhák, addig törölköző volt mindenen, és naponta cseréltem őket. De szerencsére kb 3 nap és kihullik belőle minden, hatékonyak a cseppek.
2017. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még van egy kettő benne. Bolhanyakörvet nekik érdemes venni?
2017. jún. 19. 15:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg akkor, ha kijárós cica.
2017. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az lesz az ivartalanitás után.
2017. jún. 19. 19:01
 8/8 anonim válasza:
Ha a macska rá szokott a kanapéra/ágyra akkor onnan nehéz lessz el távolitani
2017. júl. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!