Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskánk felfalta mind a...

A macskánk felfalta mind a négy egy hetes kölykét miért?

Figyelt kérdés
Udvari vad macskák.

2017. jún. 18. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
mert valamiért úgy ítélte meg egészségtelenek. Amúgy ezért kéne miskárolni...
2017. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Vagy a kölykök nem voltak elég életerősek, vagy az anyjuk érezte úgy, hogy tudja őket felnevelni.

Ivartalanítani kellene...

2017. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Éhes volt.
2017. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Érezte, hogy jobb nekik így, minthogy aztán utcára kerüljenek. Felelőtlen gazdi nem ivartalanította, ő pedig nem akart kölyköket, csak egy kandúr megerőszakolta. Hajrá, ivartalanítsd!
2017. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy jön a kérdéshez, hogy buta(kulcsszavak) ??
2017. jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vad macskák??

Szerintem nem az anyamacska ette meg őket, hanem egy kandúr. Az anyákra nem jellemző az ilyen viselkedés, kandúrokra viszont annál inkább!

Mindenesetre ivartalaníttasd a macskát, ha tényleg annyira vad, akár élvefogóval befogni s állatorvoshoz vinni. Ha minden könyke elpusztult akkor nagy a valószínűsége egy jó kis emlőgyulladásnak.

2017. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Kandúr lehetett a ludas. Az anya macskák ha vadak, ha nem, bent van az ösztönükben, hogy szaporodjanak. Nincs olyan hogy nem akar. A természetben senki sem ivartalanítja, ez az élet rendje.
2017. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A macskák még a csaknem életképtelen kölyköket is addig gondozzák, amíg csak lehet.
2017. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem láttam ilyen esetet, pedig több száz cica szülésnél voltam, USA-ban dolgoztam önkéntesként.15 évig. még a legéletképtelenebb született cicát sem ette meg az anya.Egyik kis kedvencem 4 halott bébit szült,olyan depis volt szegény!Kandurokról nem tudok beszélni, mi csak nőstény anyákkal, és anya nélküli kiscicákkal /almokkal/ foglalkoztunk.
2023. jan. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!