Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti ha megsimogattok egy kinti...

Ti ha megsimogattok egy kinti macskat vagy barmilyen mas modon erintkeztek vele akkor utanna mindig kezet mostok? Vagy nem muszaj?

Figyelt kérdés

2017. jún. 18. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom muszáj-e, de én nem mindig mosok kezet. Persze ha nem saját az állat/nem ismerem, akkor igen, mert nem tudhatom kivel/mivel érintkezett előtte.
2017. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Idegen,kóbor macskát vagy kutyát simogatok utána kezet mosok. Nem lehet tudni,hogy milyen az egészségügyi állapotban van, van e fertőző betegsége vagy bármi más.


Bár nekem kutyáim vannak utánuk értelem szerűen nem mosok kezet,mert akkor nonstop kezet kéne mosnom. Ismerősök,barátok állatai után sem mosok kezet.


Amelyik kutyát,macskát nem ismered az után érdemes lenne kezet mosni :)

2017. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha minden apró simi után kezet mosnék, 10 percenként mehetnék kezet mosni. :D
2017. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Saját, oltott, féreghajtott cicám után nem mosok mindig kezet, egyébként kinti-benti.

Idegen macska után igen, de kóbor cicákat nem is szoktam megsimogatni.

2017. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én idegen macskák vagy kutyák után kezet mosok, vagy kézfertőtlenítőt használok.

A sajátjaim után is kezet mosok, ha aztán eszek, vagy a telefonomhoz akarok nyúlni, de ezeken kívül nem.

2017. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem a sajátom, azután mindig kezet mosok, mivel nem ismerem az előéletét a cicának, és ki tudja látta e már orvos. Ha a sajátomat simogatom meg, és utána eszek vagy főzni készülök, akkor is megmosom, más esetekben nem szoktam egyből. De az enyém csak benti, rendszeresen parazita és élősködő mentesített, oltott és félévente egyszer meg is fürdetem, tehát ég és föld a cica állapota és tisztasága egy átlagos kinti macskához képest.
2017. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!