Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicam már másfél hete...

A cicam már másfél hete minden nap hoz nekem egy madarat, miért?

Figyelt kérdés
Mindig elengedem őket mert többnyire kisebb serülesekkel megusszák de le akarom róla szoktatni a macskát. Meg szerintetek mi lehet ezzel a szándéka?
2017. jún. 20. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez a játékosságukat bizonyítja hogy partnerek vagytok meg azt hogy ő is megfelezi a zsákmányt veled .
2017. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Valahol olvastam, hogy a cicák nincsek tudatában, hogy a gazdi nem macska. Nagy, ügyetlen macskafèlènek nèznek minket, aki mèg vadászni se tud rendesen, ezèrt akarják megosztani velünk a zsákmányt.
2017. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Az én Wollykám szájából hajnalban vettem ki egy kis madarat. Ő is mindig hoz nekem valamit. Hol kis vakondot, hol egy kis mókust, de rendszeresen kis madarakat.
2017. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egyik cicánk a hozzánkerülése után hozott éjjel egy egeret.Teljesen oda volt meg vissza,én meg azt hittem,hogy megsérült azért nyávog annyira.Az egeret kint felejtette,de kiment érte és nagyon lelkesen hozta aztán megette és befeküdt mellém aludni.Utána még egyszer hozott egy halat,de azóta semmit.
2017. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. válaszadóval értek egyet.
2017. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbál vadászni tanítani, hogy éhen ne halj. :) Ez ösztön. Persze szegény madaraknak nem tesz jót.
2017. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!