Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Atszabad-e koltoztetni a...

Atszabad-e koltoztetni a kicsiket?

Figyelt kérdés
Szoval. A kiscicak kereken 3 hetisek, es lassan-lassan mar kellene, hogy leszalljanak. A helyzet az, hogy elegge magasan van a dobozka amibe vannak, igy nehez lesz nekik leugrani onnan. Gondoltuk, hogy ha egy alacsonyabb helyre tesszuk oket, ugyancsak egy dobozba, megkonnyitenok a dolgaikat. Hozzateszem, az anyjuk imad engem, engedi, hogy simogassam oket...... Attol felek, hogy nehogy meg jobban elkoltoztesse a kicsiket.... szerintetek megeri ezt tenni, vagy felesleges?
2017. jún. 22. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan költöztetheted őket, az anyának teljesen mindegy, csak elférjenek. és ha esetleg elkóborolnak a kicsit és nagyon sírnak, megy az anya, és visszaviszi őket a helyükre
2017. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom
2017. jún. 22. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan elkoltoztetheted oket,mar csak azert is,nehogy leessenek a cicak es valami bajuk legyen.Ha megoldhato,akkor a mostani dobozukkal egyutt rakjatok at oket.
2017. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, mert fel van szegezve a doboz.... de azert nagyon koszonom
2017. jún. 22. 12:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugy tenyleg nehez lenne,de az is jo,ha a torcsit vagy pledet atrakod ami eddig alattuk volt.Szerintem,ha ismerosek a szagok ugy konnyebben elfogadjak az uj helyet.
2017. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!