Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan oldjátok meg, hogy ha...

Hogyan oldjátok meg, hogy ha egész nap dolgoztok és gyerekek (kicsik) is vannak, a macskatartást lakásban?

Figyelt kérdés
Reggel fél 8-kor elmegyünk és legkorábban fél 5-kor érünk haza. Addig mit csinálna a cicus? Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Nálunk a higiénia miatt max 1-2 szobába mehetne be (egyedül). Van olyan egyáltalán aki "így" tart benn macsekot? Én nagyon szeretnék egy kék cicust. Eddig úgy gondoltam, hogy várok, míg a kislány is elég nagy lesz, de az még vagy 5 év!!! Addig lehet, nem bírom ki macs nélkül...
2017. jún. 22. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alszik, időnként rendetlenkedik egy kicsit (pl. széttép néhány elölhagyott papírzsebkendőt). A cicák napi 18 órát is képesek aludni, simán hozzászokik ehhez a napirendhez.
2017. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ugyan gyerekem, de napközben dolgozok. Van kis kamerám otthon, ha a macskám realizálja, hogy elmentem és nem jövök vissza, lefekszik aludni, és csak ritkán kel fel, akkor eszik vagy néz ki az ablakon, de 90%ban csak alszik... Nem hiszem, hogy zavarja. De kisgyerek mellé én inkább felnőtt, kiegyensúlyozott és nyugodt macskát javaslok, kismacskát a vele járó szeleburdi viselkedése miatt kevésbé. A legtöbb kismacska karmol és okoz némi sérülést, akaratlanul is, ez egy pici gyerekkel veszélyesebb. Az enyém például nem volt kifejezetten támadós, de rendszeresen mászkált az asztalon, amíg gépeztem, és csomószor megbotlott az asztal szélén a saját lábában, és ahogy esett, egyből belém kapaszkodott tíz karommal... :D
2017. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem 8 éve van polgári lakásban aztán panel most is háztömbben vayunk 1.5 szobában , van erkély kimegy nézelődni néha megkergetem ha egyedül van pihen nyugton van őrzi magátha van neki kaja meg pia akkor nem csinál semmi rosszat, bár az enyém ehhez van hozzászokva kismacskaa lehet még vad az elején minenhova felmenne meg iylenek :D
2017. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!