Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha a macskám szeme...

Mit tegyek ha a macskám szeme (valószínűleg) be van gyulladva?

Figyelt kérdés
Csak jövőhéten tudnám elvinni az álltorvoshoz, és addig valami megoldás kéne. Mit tegyek?

2017. jún. 23. 20:26
 1/6 anonim válasza:

Vegyél kamillateát gyógyszertárban.

Meg fültisztító pálcikát.


Főzd le a teát, mártogasd bele a pálcika egyik végét, és tisztítsd meg a szemét. A másik szemét a másik végével! Nehogy a két szeméhez egyet használj, ez fontos!

2017. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen az első jól mondja. Anno én is kamilláztam és elmúlt. minél töményebb a kamillatea annál jobb. Sok kamilla, kevés víz. Amúgy se kell sok.
2017. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vsak az egyik szeme van begyulladva. Köszönöm a gyors válaszokat.
2017. jún. 23. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:

A kamilla nem rossz, de a szemvidítófű előnyösebb.

[link]

2017. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dzseri ***** válasza:

nehogy pálcikával csináld kiszúrhatod a szemét,

sminklemosó kerek vatta koronggal vagy mivel csináld

nők biztos tudják, mi a pontos neve


borvíz is jó, fertőtlenít, gyógyszertárban lehet kapni

2017. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kata-92 ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy melyik szeme van begyulladva, mind a kettőt kezelni kell. Nekem is be van gyulladva a 8 hónapos cicám szeme, én pont vittem állatorvoshoz mert a kicsinek hasmenése volt és, hogy őt is nézze meg, de a szemét ott vettem észre, amikor simogattam. Kértem, hogy nézze meg és adott rá cseppet és mondta, hogy csak az egyik szem van begyulladva, de mindkettőbe kell, hogy ne fertőzze át. A kamilla tea tényleg jó lehet csak zsepivel töröld vagy sminklemosó koronggal és csak az egyik szemébe törölj ugyanazzal. Abban az esetben, ha nem múlik el, vidd el állatorvoshoz.
2017. jún. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!