Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok írni étrendet kiscica...

Tudnátok írni étrendet kiscica számára?

Figyelt kérdés

Neten kerestem mintaétrendeket ,de nem nagyon találtam. A ti cicátok mit kapott enni amikor kisebb volt?

Köszönöm szépen a válaszokat előre is. :)



2017. jún. 23. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Szia! :)

Amikor az enyém még kicsi volt kevesebb adagot többször adtam neki.:)

Nem mertem szárazat adni neki, hogy talán nem tudja megrágni, úgyhogy amikor elfogyott a szószos konzerves kaja néha a kutyus tápjából kapott enni egy kis tejjel áztatva, hogy megpuhuljon.:) ízlett neki, néha még ma is lop a kutyustól.

Naponta kb 5x kell neki adni, és ne változtass étrendet, de akkor is fokozatosan mivel megbetegedhet.:)

Amúgy nem baj ha adsz neki egy kis főtt husit is, az enyém simán megeszi.:)

2017. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először májast adtam nekik, azt viszonylag könnyen tudták enni. Mellette még szoptak. Amikor azt abbahagyták, akkor bevontam a dobozos cicakaját is a dologba, majd kicsit később a száraz tápot amikor már tudták enni. Azóta már csak egy cica van nálam, próbáltam a legtöbb dobozos eledelt, de nem igazán tetszik neki. Még szerencse, hogy mikor főzök mindig ott van és azokat a kajákat amiket magamnak csinálok viszont nagyon szereti (kivéve az ilyen nagyon zöld cuccokat, pl. cukorborsó főzelék). Már közel 2 éve így megy, száraz tápon kívül más cicakaját nem kap.
2017. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Jó minőségű kölyök cicatáp, és/vagy friss, nyers húsfélék: baromfi, nyúl, marha, halak.
2017. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Kölyök száraz tápot eleinte kevés vízben áztattam,hogy puha legyen és elég folyadékot kapjon.
2017. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!