Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire tartjátok higiénikusn...

Mennyire tartjátok higiénikusnak ha macskák vannak a házban?

Figyelt kérdés

Húgomnak van bent két szobacicája.

Nem piszkítanak be és tényleg nagyon tiszták de ennek ellenére mégsem érzem higiénikusnak, hogy bent vannak.

A macskaszőrt már meg sem említem.

Szeretem őket de akkor is...



2017. jún. 24. 11:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Én sem érzem épp higiénikusnak, de minek akarsz belepofázni más életébe?
2017. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1.Nem pofázok bele más életébe. Egy árva szót nem szóltam neki a cicák miatt!

2. Egy háztartásban élünk még. Valamilyen szinten jogom lenne belepofázni!

2017. jún. 24. 11:39
 3/15 anonim ***** válasza:
2%
Semennyire. Ezért van a macskám az udvaron. Nagyon szeretem, de nem akarok abban az ágyban aludni, amihez a seggével ér... Nem akarok arról az asztalról enni, ahol mászkál. Nem akarok arra a WC-re ülni, amit ő is összemászik. Nem beszélve a kádról, stb.
2017. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Dzseri ***** válasza:
100%

Nincs velük semmi baj, nekem is két szobacicám van. Több mint 6 éve és semmi bajunk nincsen. A macskák nagyon tiszta állatok, kényesek higiéniára.


Hidd el a buszon a kapaszkodó vagy az üzletben bevásárlókocsi, bevásárló kosár fogója sokkal-sokkal koszosabb. Minden jött-ment összefogdossa, ki tudja, hol járt előtte a keze. Te is megfogod, majd ugyanazzal a kezeddel veszed a kenyerét és egyéb élelmiszert.

2017. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem ha szobatiszták, rendszeresen vannak féregetelenítve és az ember porszívózik utánuk, akkor teljesen tiszták. Nálunk tizenplusz éve vannak bent macskák és soha semmi probléma nem volt. Néha előfordult, hogy valaki leszólta amiért bent van a macska, de akinek nem tetszik, annak nem muszáj bejönnie.
2017. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Megfelelően tartja őket és ápoltak? Gondolok itt az állatorvosi látogatásokra, bunda tisztántartására...
2017. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

4# Igazad van.


6# Igen.

2017. jún. 24. 11:51
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még egy kijárós cica is kevesebb koszt vagy esetleg bacit visz be a lakásba mint egy ember.A benti cicák még annyit sem,ha meg oltva és féreghajtva is vannak tényleg nem lehet gond velük.Az igaz,hogy hullik a szőrük,de nekem meg a hajam hullik néha,az sem más.
2017. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
A macskák az egyik leghigiénikusabb állatok.
2017. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 SzMHZs ***** válasza:
100%

Nálam öten vannak, plusz két kutya. Elég sokat takarítok, de nem érzem őket problémának, fésülve vannak, 3 havonta féregtelenítés, oltások, jól vannak tartva. 5 éve van bent állat, semmi bajunk. Attól én jobban félek, hogy hazahozok valami bacit, vagy a kutyák behoznak valamit sétából (vannak olyan macskára veszélyes fertőzések, amit akár cipőtalpon be lehet vinni).

De tudom, hogy nem mindenki szereti bent az állatokat, azt is megértem.

2017. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!