Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicámat 7 hetesen hozom...

Kiscicámat 7 hetesen hozom el,8 hetesen szerettem volna, de előbb kell mégis! Nagy baj? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most Szombaton lesz a kis Kandúrom 7 hetes , és el kell hoznom ! Igazság szerint én 8 hetesen szerettem volna, de azt mondták ma hogy vigyem el , mert a többit is viszik , és hogy sokat esznek már -_-" (3-an vannak tesók) !

Ez az egy hét sokat számítana neki ?? Mert hiába próbáltam kérni , azt mondták akkor is vigyem el .... :S

Jó elhozom , egyből jön is az Állatorvos oltani , és féregteleníteni ! Mindene megvan (fekhely, tálak ,wc,alom,nyakörv,játékok, száraz eledel (Royal Canin) minden még az ivartalanításra is az időpont ! Fel vagyok készülve, de azért szeretnék megnyugodni !


További szép napot, és köszönöm a válaszokat !


2010. máj. 19. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! ne aggodj, ilyenkor mar nem szopnak a cicak, semmi gond nem lesz. Amugy milyen cica ? nem linkelsz kepet ?:)
2010. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha magától eszik akkor nyugodtan elhozhatod.
2010. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha már eszik rendesen, akkor nem lesz semmi baja, ne aggódj! Ráadásul az állatok fejlődése sem egyforma, nekem is voltak már cicáim, volt amelyiket már 6 hetesen oda lehetett adni, és olyan is, amelyik még 10 hetesen sem volt érett arra, hogy elválasszuk az anyjától. Egyszer meg betettek hozzánk egy kb. 4 hetes kiscicát, belőle is egészséges szép nagy cica lett, pedig lefetyelni is mi tanítottuk meg.
2010. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ne aggódj! Nem lesz semmi baj.
2010. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Húúú , de gyorsak voltatok és köszönöm a megnyugtató válaszokat ! Képet majd hétvégén tudok Linkelni !

Ha addigra is jó lesz teszek fel :)

Félperzsa , vörös -fehér !

2010. máj. 19. 19:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem baj. Én is ennyi idősen hoztam el a cicusomat. Kezdetben Whiskas Juniort kapott + macskatejet. Tökéletesen fedezte az igényeit, igaz, nem kifejezetten olcsó megoldás, de fontos a kis szőrgombócok egészsége.
2010. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Okes, majd megnezem mindenkepp, biztos nagyon cuki. Minden jot, vigyazz ra! (elso voltam)
2010. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nem lesz semmi baj:-), de hogy erős és egészséges legyen figyelj oda mit adsz neki főleg a kezdetekkor.

Tehén tejet ne kapjon. Megoszlanak a vélemények a kecske tejet illetően. De miután az elhagyott emlős állatokat kecsketejjel szokták táplálni azt adhatsz neki.

De lehet, hogy a te kandúrkád már nem is igényli.

jajj úgy izgulok, pedig nem is hozzám jön a cica:-)))

2010. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha tud enni magától (és már 7 hetesen miért ne tudna),akkor ne izgulj semmi gond nem lesz!

Örülök,hogy ilyen jó helyre kerül,van aki már várja,és megvan mindene,amire szüksége van.Beleértem a szeretetedet is! Minden jót kívánok!

2010. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az ilyen kis cicáknák még nem biztos hogy elég erős a foguk a száraz táphoz, vegyél neki konzervet is. és a macskatej elég drága, ha nem akarsz rá költeni, akkor tehéntejet is adhatsz neki, csak forrald fel és hűtsd le. arra figyelj, hogy ami neked langyos, az neki meleg.
2010. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!