Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rozmaringolaj cseppent a...

Rozmaringolaj cseppent a macskámra, mit tegyek, ez veszélyes vagy nem lesz semmi baj?

Figyelt kérdés
Rozmaringolajat használtam, és véletlenül rácseppentettem a macskámra (a nyakára!). Azonnal letöröltem egy kendővel, ami a kezem ügyében volt, aztán megfürdettem. Nem látom úgy, hogy rosszul lenne, mert továbbra is szaladgál, néha leül és nyalogatja a mancsát. Csak egy csepp volt és már nem érzem olyan szagúnak a szőrét. Az aggaszt, hogy a rozmaringolaj elég veszélyes, vérbőséget okoz és pont a nyakára tudott csöppenni.... Elvigyem orvoshoz? Vagy várjak és ha nem lesz rosszul ne vigyem? Félek, hogyha rosszul lesz, akkor már késő és nem tud mit csinálni a doki.

2017. jún. 27. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
ugye ez csak valami vicc...
2017. jún. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 ezt most azért írod, mert rögtön vinnem kellett volna az orvoshoz vagy azért, mert túlaggódom? Egyébként még nem vittem, fél órája figyelem, nincs rosszul, ha baj lenne, akkor ennyi idő alatt az látszódna, ugye?
2017. jún. 27. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja
2017. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyitől szerintem semmi baja nem lesz, főleg, hogy rögtön megfürdetted.
2017. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!